Fikret Orman: Yeniden aday olmayacağım

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Özersoylar ile yapılan sponsorluk anlaşmasında fikrinin değişmediğini ve yeniden başkan adayı olmayacağını açıkladı.

7 yıldır Beşiktaş Başkanı olan Fikret Orman istifa kararı almıştı. Beşiktaş'ta yapılacak başkanlık seçimi öncesinde birçok ismin adı geçiyor. Başkan Orman ise yeniden aday olmayacağını ifade etti.

Fikret Orman basın toplantısında, "Ben söyleyeceklerimin hepsini söyledim. Kararımı verdim ve o kararımın arkasındayım, Beşiktaş başkanlığını bıraktım ve aday olmayacağım" ifadelerini kullandı.

Yapılan sponsorlukla ilgili olarak Orman, "Özersoylar, Beşiktaş'a sponsor olmak istedi ve bugün de benim isteğim ile bir lansman düzenleniyor. Şirket sahipleri de Beşiktaş'a sponsorluk maliyetlerini açıklamak istemiyor. Beşiktaş'ı seviyorlar, teşekkür ediyorum" dedi.

Fikret Orman: Yeniden aday olmayacağım - Son Dakika Spor
Gomis'ten Türkiye açıklaması: Hayatımın bir döneminde İstanbul'da yaşamak istiyorum Gomis'ten Türkiye açıklaması: Hayatımın bir döneminde İstanbul'da yaşamak istiyorumTottenham, Vedat Muriqi transferini ocak ayında bitirebilir Tottenham, Vedat Muriqi transferini ocak ayında bitirebilirGalatasaray'da Falcao ve Linnes krizi! Galatasaray'da Falcao ve Linnes krizi!Galatasaray Divan Restaurant ile yollarını ayılıyor! Bedeli ise 500 bin dolar Galatasaray Divan Restaurant ile yollarını ayılıyor! Bedeli ise 500 bin dolarAmine Gülşe'den Mesut Özil yorumu: İstanbul'a gelirsen bu beni mutlu eder Amine Gülşe'den Mesut Özil yorumu: İstanbul'a gelirsen bu beni mutlu eder
09 Ekim 2019 Çarşamba 11:55

Fikret Orman, Beşiktaş, Spor
YORUMLAR