Komşusunu dövdüğü için ifade vermeye giden Halil Sezai'nin sağ elindeki sargı dikkat çekti

67 yaşındaki komşusunu döven ve görüntülerinin ortaya çıkmasıyla gündem olan ünlü şarkıcı Halil Sezai, ifade vermek için polis eşliğinde adliyeye gitti. Adliyeye girerken açıklama yapmayan Sezai'nin sağ elinin sargıda olması dikkatlerden kaçmadı.

Tuzla'da kiraladığı villada çekim yaparken, yan villasında yaşayan 67 yaşındaki Hüseyin Meriç'le tartışan şarkıcı Halil Sezai, tartışmanın büyümesi üzerine Meriç'e şiddet uyguladı. Şarkıcı Halil Sezai, bugün ifade vermek üzere polis eşliğinde adliyeye gitti.

İFADEYE ELİ SARGILI GELDİ

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, gözaltına alındıktan sonra emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılan Halil Sezai'yi ifadeye çağırmıştı. İfade vermek üzere polis eşliğinde Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na getirilen Halil Sezai Paracıkoğlu'nun, sağ elinin sargılı olduğu görüldü.

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Halil Sezai ve 'İncir Reçeli', 'Bölük' ve 'Cennet' gibi filmlerin yönetmeni Aytaç Ağırlar, Tuzla Postane Mahallesi Cafer Bey Sokak'ta film çekimi için villa kiraladı. Halil Sezai kiraladığı villada film çekimi yapmak istedi. Ancak dört villadan oluşan sitede oturan Hüseyin Meriç ve Mesih Meriç, ünlü şarkıcının villada film çekimine izin vermedi. Sanatçı ve diğer villa sahipleri arasında bu nedenle nisan ayından itibaren tartışma ve anlaşmazlıklar yaşandı.Halil Sezai önceki gün saat 10:00 sıralarında Hüseyin Meriç'in ikametine yanında iki kişi ile birlikte geldi. Sezai burada Meriç'i darbederek tehdit etti. Olay yerinden ayrılan sanatçı ve yanındakiler hakkında Hüseyin Meriç karakola giderek şikayetçi oldu. Polis İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na haber vererek tahkikat başlattı. Gelişmelerin ardından Halil Sezai'nin yaşlı komşusuna dakikalarca şiddet uyguladığı güvenlik görüntüleri basına bomba gibi düştü.

Komşusunu dövdüğü için ifade vermeye giden Halil Sezai'nin sağ elindeki sargı dikkat çekti - Son Dakika Magazin
Komşusunu dövdüğü için ifade vermeye giden Halil Sezai'nin sağ elindeki sargı dikkat çekti - Son Dakika Magazin
Kaynak: DHA
17 Eylül 2020 Perşembe 13:05
YORUMLAR (41)
  • MİLLİYETÇİ : Yaşlı adama çok sert yumruklar vurduğu için parmakları kırılmış olabilir hakimde kalemi kırsa tam olurdu
    Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • EMEKÇİ : tutuklanması için yaşlı adamın doktor raporu ve herşeyi açık açık gösteren kamera kaydı mevcuttur.Eğer bu zibidi tutuklanmaz ise gücü yeten yetmeyeni ulu orta dövsün yaralasın derler.....
    Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika