Frankie İstanbul Sahnesi Ocak Ayında Rengarenk

Nişantaşı'nın lezzet ve eğlence durağı Frankie İstanbul, 2018 yılına görkemli bir yılbaşı gecesi ile giriş yaptığı renkli başlangıca Ocak ayında tüm hızıyla devam ediyor.

Ay boyunca haftanın açılışını Pazartesi geceleri piyano eşliğinde Frank Sinatra'dan, Tanju Okan'a uzanan geniş repertuarlarıyla 'Siyah Beyaz Şarkılar' konseptinde Güvenç Dağüstün & Burçin Büke yaparken, Ümit Sayın Çarşamba akşamları hafta içi rutinini bozarak 90'ların en sevilen şarkılarıyla eğlenceyi doruğa taşıyor.

Cuma akşamları "Her şey Türkçe" konseptiyle Türk pop müziğinin en beğenilen şarkılarını sahneye taşıyan Metin Arolat, dönemin trendi şarkılarıyla eğlenceyi soluksuz kılıyor. Cumartesi akşamları ise Ödül & Funk Alaturka'nın eşsiz yorumlarıyla Frankie İstanbul sahnesi bir başka güzelleşiyor.

Nişantaşı'nın merkezinde, büyüleyici İstanbul manzarasıyla misafirlerine sıra dışı bir atmosfer sunan Frankie İstanbul, Ocak ayında hafta içi 22.30, hafta sonu 23.30'da başlayan performanslarla gece hayatına yön vermeye devam ediyor.

Sürpriz isimlerin de ay boyunca sahne alacağı Frankie İstanbul, misafirlerine her hafta sınırsız eğlence sunuyor.

Kaynak: Bültenler
17 Ocak 2018 Çarşamba 16:42

Son Dakika