Funda Özkalyoncu'dan 'Kürk Mantolu Madonna' Gafı

Ünlü sunucu Funda Özkalyoncu canlı yayında Sabahattin Ali'nin 'Kürk Mantolu Madonna' isimli romanının baş karakteri olan Maria Puder'i Madonna'yla karıştırınca sosyal medyada alay konusu oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan "Aramızda Kalmasın" adlı programda sunucu Funda Özkalyoncu'nun gafı sosyal medyayı salladı. Özkalyoncu Sabahattin Ali'nin "Kürk Mantolu Madonna" isimli romanının baş karakteri olan Maria Puder'i dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna zannetti.

Beren Saat'İN ROL ALACAĞI KONUŞULUYOR

Sabahattin Ali'nin 1943 yılında yayımlanan ve uzun zamandır çok satanlar listesinden inmeyen romanı Kürk Mantolu Madonna beyaz perdeye taşınıyor. Romandaki baş karakter olan Maria Puder'i ise çekilecek filmde Beren Saat'in canlandıracağı konuşuluyor.

MARİA PUDER'İ MADONNA SANDI

TV8 ekranlarında yayınlanan "Aramızda Kalmasın" adlı programda bu sabah Beren Saat'in filmde rol alacağı yönündeki iddialar konu alındı. Ancak programın sunucusu Funda Özkalyoncuoğlu, kitaptaki "Madonna"yı ünlü müzisyen Madonna sandı. Özkoyuncu bu yanlış zannına dayanarak film ve Beren Saat'le lgili yorumlarda bulundu.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU

Özkalyoncu'nun gafı kısa sürede sosyal medyada alay konusu oldu. Programda Kürk Mantolu Madonna'nın ünlü pop star Madonna olduğunu sanan katılımcılar uzun süre Madonna'nın yaşamının sinemada ilginç olabileceğini tartışıyor. Kitap isminde yer alan Madonna'nın pop star Madonna olmadığını bilmeyen sunucular tartışmayı uzun süre sürdürdü.

17 Ekim 2016 Pazartesi 17:30

Sabahattin Ali, Maria Puder, Madonna, Kürk Mantolu Madonna, Magazin
YORUMLAR