Galatasaray Kulübünden Eylül ve Leyla Paylaşımı: Sonrası Olmasın Diye Susmayacağız

Minik Leyla'nın cansız bedeninin bulunmasının ardından Galatasaray Kulübü "Eylül'den sonra bugün de Leyla. Leyla'dan sonrası olmasın diye susmayacağız" paylaşımı yaptı.

18 gündür aranan 4 yaşındaki Leyla'nın cesedinin bulunmasının ardından Galatasaray Kulübü sosyal medya hesabından "Eylül'den sonra bugün de Leyla. Leyla'dan sonrası olmasın diye susmayacağız" paylaşımı yaptı.

KAYIP ÇOCUKLARIN ÖLÜM HABERİ TÜRKİYE'Yİ SARSTI

Son günlerde artan kayıp çocuk vakaları Türkiye'yi derinden sarstı. Özellikle Ankara Polatlı'da cansız bedeni bulunan Eylül ile Ağrı'da 18 gündür aranan Minik Leyla'nın kahreden ölüm haberi infial yarattı.

KÖYÜN 3 KİLOMETRE UZAKLIĞINDAKİ DEREDE BULUNDU

Ağrı'da dedesinin köyüne giden ve kaybolan minik Leyla'nın cesedi, köyün 3 kilometre uzaklığındaki derede bulundu.

EYLÜL'ÜN CANSIZ BEDENİ BABASININ TARLASINDA GÖMÜLÜ BULUNDU

8 yaşındaki Eylül Yağlıkara, Ankara Polatlı'da 1 hafta boyunca arandı. Minik Eylül'ün cansız bedeni, babasının tarlasında bir elektrik direğinin altında gömülü bulundu. Acı haber, tüm Türkiye'nin yüreğini dağladı.

Galatasaray Kulübünden Eylül ve Leyla Paylaşımı: Sonrası Olmasın Diye Susmayacağız - Son Dakika
02 Temmuz 2018 Pazartesi 23:03
YORUMLAR (6)
  • Mühendis : Özgecan kardeşimiz içinde susmayacağız vs diyorduk ne oldu neden hala devam ediyor lütfen artık söylemleri eylemlere çevirelim.
    Cevap Yaz 14 0 Yayından Kaldır
  • GsGs : İdam çözüm degil ki daha agir bir ceza verilmeli idam dersen ödüllendirmis olursun ama bunlari iskence yapicaksin elektrikli sandalye falan yavas yavas olduruceksin aciyi hissettire hissettire idamda ayaginin altindaki tabureye vur 2 veya 3 dakika içinde ölür gider ne kadar acı hisseder ki o yavrucaklarin cektigi acinin 100 de 1 hisseder onun icin idam degil iskence lazim işkence
    Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika