Hürriyet

Galatasaray'da Rizespor maçı sonrası büyük tepki: 'Bu 'Zorlu' kafası'

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru yaptığı paylaşımda 'Attığımız golün iptali için VAR'a giderek kılı kırk yarıp iptal ettirenler, Emre'nin pozisyonundaki 'HALİS muhlis' penaltıyı görmezden gelip yok saymışlardır.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru yaptığı paylaşımda "Attığımız golün iptali için VAR'a giderek kılı kırk yarıp iptal ettirenler, Emre'nin pozisyonundaki 'HALİS muhlis' penaltıyı görmezden gelip yok saymışlardır. Bu kafa ZORLU kafasıdır. Bizi yolumuzdan alıkoyamazsınız. Sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

"NET PENALTIMIZ..."

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ise "Lamı, cimi yok, bu akşam net bir penaltımız verilmeyerek galibiyetimiz önlenmiştir." şeklinde paylaşım yaptı.

"BU KADARI DA PES"

Galatasaray Kulübü Scout Şefi Emre Utkucan, "Bu kadarı da pes, kaç monitör, kaç açı lazım görmeniz için?" sözleriyle isyan etti.

Galatasaray'da Rizespor maçı sonrası büyük tepki: 'Bu 'Zorlu' kafası' - Son Dakika Spor

Kaynak: Hürriyet

16 Ocak 2020 Perşembe 00:17

Galatasaray, Spor, Son Dakika
YORUMLAR (2)
  • KANATSIZ KUŞLAR : oynanan oyun tatmin etmedi beni.hakem art niyetli değilse problem yoktur.lig başlıyor ve biz kaldığımız yerden eski oyunumuzu oynuyoruz.kısacası kötüyüz.Terim çare bulmalı
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • hakan : gs nin başını yemeye çalışıyorlar ama Rabbim dilerse istediğinizi yapın mayıs da yine güleriz
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Son Dakika Haberleri