Galatasaray'da Serdar ve Eren Düz Koşulara, Feghouli ve Onyekuru İstasyon Çalışmalarına Başladı

Galatasaray, sakat oyuncuların son durumu ile ilgili resmi internet sitesinden açıklama yaptı. Serdar Aziz ve Eren Derdiyok, tedavilerinin ardından düz koşulara başlarken, Onyekuru ve Feghouli, tempolu koşulara ve istasyon çalışmalarına başladı.

Galatasaray, Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Fatih Terim yönetiminde yapılan antrenmanda dün akşam Yeni Malatyaspor'a karşı tam süre alan oyuncular, salonda yenilenme çalışması gerçekleştirdi. Diğer oyuncular ise ısınma hareketleriyle antrenmana başladı. Ardından genel kuvvet çalışması yapıldı. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Galatasaray'dan sakat oyuncular hakkında şu açıklamalarda bulundu:

"Yeni Malatyaspor maçında baş dönmesi hisseden ve müsabakaya devam edemeyen Younes Belhanda, geceyi kontrol amaçlı olarak sponsor hastanemiz Bahçelievler Medical Park Hastanesinde müşahede altında geçirdi. Yapılan geniş kapsamlı tetkiklerinde herhangi bir olumsuz bulguya rastlanmayan Belhanda'nın yarından itibaren takımla birlikte çalışmalara katılması planlanmaktadır.

SAKAT OYUNCULARIN SON DURUMU

Aynı karşılaşmada sağ ayağına darbe alan ve kas içi kanaması tespit edilen Martin Linnes, tedavisinin ardından takımla beraber yenilenme antrenmanına katıldı. Serdar Aziz ve Eren Derdiyok, tedavilerinin ardından düz koşulara başladı. Henry Onyekuru ve Sofiane Feghouli, tedavilerinin ardından tempolu koşulara ve istasyon çalışmalarına başladı. Fernando Reges, tedavisinin ardından takımdan ayrı salonda fizyoterapistler eşliğinde çalıştı."

Galatasaray'da Serdar ve Eren Düz Koşulara, Feghouli ve Onyekuru İstasyon Çalışmalarına Başladı - Son Dakika Spor
29 Ekim 2018 Pazartesi 19:41

Eren Derdiyok, TEM Otoyolu, Serdar Aziz, Galatasaray, Spor
YORUMLAR