Galatasaray, Fenerbahçe'yle sözleşmesi biten Mehmet Ekici'yle görüşüyor

Transferde yerli isimlere ağırlık veren Galatasaray'dan sürpriz bir hamle geldi. Sarı-kırmızılılar, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Mehmet Ekici'yi gündemine aldı. Cimbom'un 30 yaşındaki futbolcuyla görüşmelere başladığı öğrenildi.

Galatasaray, Fenerbahçe'den ayrılması gündemde olan Mehmet Ekici ile ilgileniyor. 30 yaşındaki futbolcu ile görüşmeler başladı. A Spor'da yer alan habere göre; Galatasaray, Fenerbahçe ile sözleşme imzalamayan Mehmet Ekici ile görüşme halinde.

YENİ SÖZLEŞME İMZALAMADI

2017/2018 sezonu başında Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra büyük umutlarla Fenerbahçe'ye gelen ancak ciddi şekilde sakatlık sorunları yaşayan başarılı orta saha oyuncusu Sarı-lacivertlilerle yeni sözleşme imzalamamıştı.

30 yaşındaki oyuncu bu sezon Fenerbahçe forması altında sadece 13 maça çıktı. Oynadığı birçok mücadelede göz dolduran ve özellikle duran toplardaki başarı sağlayan Mehmet Ekici'den Fenerbahçe bir türlü yararlanamamıştı.

Galatasaray, Fenerbahçe'yle sözleşmesi biten Mehmet Ekici'yle görüşüyor - Son Dakika Spor
11 Ağustos 2020 Salı 11:33
YORUMLAR (20)
  • yorum yaz : GS TARAFTARI GİTTİKÇE AZALACAK HATTA HİÇ KALMAYACAK. MUSTAFA CENGİZ HARAKİRİ YAPIYOR. TERİMİ GÖNDER GÖNÜLLERDE YAŞA. HER DOĞAN CİMBOMLU OLUCAKTIR. TAKIMI İHTİYAR HEYETİNE ÇEVİRDİN.TAKIMIN YAŞ ORTALAMASI 34 OLDU NERDEYSE. NEREYE GİDİCEN BU ADAMLARLA. HEPSİ DOYMUŞ.
    Cevap Yaz 42 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika