Galatasaray ile Real Madrid U19 maçı bütçe olmadığı için yayınlanmadı

Galatasaray ile Real Madrid U19 arasında oynanan UEFA Gençlik Ligi mücadelesinin yayınlanması için gereken 5 bin TL olmadığı için mücadele GSTV ekranlarından yayınlanamıyor.

UEFA Gençlik Ligi'nde şu sıralarda oynanan Galatasaray-Real Madrid U19 maçı GSTV'nin bütçe yetersizliği nedeniyle yayınlanamıyor.

Galatasaray bu akşam Şampiyonlar Ligi'nde dünya devi Real Madrid ile Türk Telekom Stadı'nda karşı karşıya gelecek. Dev maç öncesi ise iki ekibin 19 takımları karşılaşıyor.

BÜTÇE SIKINTISI NEDENİYLE YAYINLANAMIYOR

Fanatik'in haberine göre; Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı'nda oynanan Galatasaray - Real Madrid U19 hiç bir platformdan yayınlanmıyor. 10 yıl öncesinde bile Galatasaray PAF maçlarını canlı veren GSTV'nin bütçe yetersizliği nedeniyle maçı yayınlamadığı belirtiliyor.

Bu sezon daha önce oynanan Galatasaray - PSG U19 maçıda benzer gerekçeler nedeniyle yayınlanmamıştı. Galatasaraylı bazı taraftarlar bu duruma sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

UEFA Gençlik Ligi A Grubu'nda yer alan Galatasaray, Real Madrid maçına kadar oynadığı iki maçta da puan alamamıştı.

Ronaldo'nun Instagram hesabını kiralamak için 100 milyon euro teklif ettiler Ronaldo'nun Instagram hesabını kiralamak için 100 milyon euro teklif ettilerGalatasaray'dan Ali Koç'a tarihi rest! Sözleşme feshedildi Galatasaray'dan Ali Koç'a tarihi rest! Sözleşme feshedildiŞener Özbayraklı ve oyuncu sevgilisi Şilan Makal Borçka'da evleniyor Şener Özbayraklı ve oyuncu sevgilisi Şilan Makal Borçka'da evleniyorPrade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı
22 Ekim 2019 Salı 16:18

Real Madrid, Galatasaray, Spor
YORUMLAR