Galatasaray Kulübü, personel maaşlarında yüzde 30 kesintiye gitti

Süper Lig'de maçların oynanmadığı dönemde büyük maddi kayıp yaşayan Galatasaray Kulübü, personel maaşlarında yüzde 30 kesintiye gitti.

Çin'in Wuhan kentinden dünyaya yayılan ve şu ana kadar 920 binden fazla kişiyi etkileyen koronavirüs, Türk futbolunu da vurdu. Galatasaray da bu virüsten nasibini aldı. Liglerin ertelenmesi sonrası ekonomik darboğaza giren Galatasaray, bu sıkıntının çözümünü personel maaşında kesintiye gitmekte buldu.

Fanatik'in haberine göre Galatasaray kulübü, personel maaşlarında yüzde 30 kesintiye gitti. Yönetimin bu hamlesi, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Kaptan Selçuk İnan'ın fedakarlık açıklamasının ardından oyuncuların da maaşlarından feragat etmesi bekleniyor.

Tottenham BAŞKANI DA BENZER BİR KARAR ALMIŞTI

Tottenham Başkanı Daniel Levy de liglerin ertelenmesi nedeniyle stadyum çalışanlarının maaşlarında kesintiye gideceğini duyurmuştu. Levy'nin bu kararına başta Londra Belediye Başkanı Sadiq Khan olmak üzere birçok İngiliz tepki göstermişti.

Galatasaray Kulübü, personel maaşlarında yüzde 30 kesintiye gitti - Son Dakika Spor
01 Nisan 2020 Çarşamba 23:23
YORUMLAR (8)
  • FB Store : Maalesef FB son 3 aydır tek kuruş ödeme yapmadı,mağazalaraın kar primlerini bile ödemedi,birazda bunu gündeme getirin sesimizi duyurun,evime ekmek götüremiyorum
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Ciguli : Personel den ücret kesintisi yapmak terbiyesizlikten başka bişey değil diagneye 13 milyon eur verdiniz zıkkım olsun o parayla en az yüz tane daha personel ücreti verilirdi
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika