Galatasaray, Serdar Aziz Önce Kap'a Bildirildi, Sonra İmza Saatini Açıkladı

Galatasaray, Bursaspor'dan transferi Serdar Aziz ile görüşmelere başladığını önce Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi, sonra imza saatini açıkladı.

Galatasaray, Bursaspor'dan transferi Serdar Aziz ile görüşmelere başladığını önce Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi, sonra imza saatini açıkladı.

Galatasaray Sportif AŞ, Serdar Aziz'in transferi için görüşmelere başlandığını açıkladı. Galatasaray Sportif AŞ, Bursaspor oyuncusu Serdar Aziz'in transferi konusunda futbolcu ve kulübü ile transfer görüşmelerine başlandığını duyurdu.

Galatasaray Sportif AŞ'nin KAP'a yaptığı açıklamasında, "Profesyonel futbolcu Serdar Aziz'in Kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ve kulübü Bursaspor ile resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunulur." denildi.

Her transfer döneminde farklı takımlarla adı anılan Serdar Aziz'de son noktayı Galatasaray koydu. Milli stoper gelecek sezon Galatasaray'da forma giyecek. Serdar Aziz için bugün saat 14.00'te imza töreni düzenleneceği açıklandı.

ÖZBEK VE AY TRANSFERİ BİTİRDİ

Dün akşam saatlerinde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın bir araya geldiği ve yapılan görüşmede tarafların el sıkıştığı, Serdar Aziz için anlaşma sağlandığı öğrenilmişti.

Anlaşmanın detayları resmen açıklanmazken, Galatasaray'ın, Bursaspor'un stoperi Serdar Aziz ve kulübüyle 4 yıllığına anlaşma sağladığı, sarı kırmızılı kulübün, Serdar Aziz için Bursaspor'a 4.5 milyon Euro'nun yanı sıra Bilal Kısa, Sercan Yıldırım ve Furkan Özçal'ı bonservisleriyle birlikte vereceği ileri sürüldü.

Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla transferi duyurdu. Canatar, Serdar Aziz'e ithafen, 'Kardeşime yeni kulübü hayırlı olsun' diyerek görüşmenin de fotoğrafını yayınladı. Fotoğrafta, Özbek ve Ay ile birlikte Canatar da objektiflere poz verdi.

Galatasaray Kulübü, sabah saatlerinde de Serdar Aziz'in transferi için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Galatasaray Kulübü, ardından da Serdar Aziz için bugün imza töreni düzenleneceğini açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada "Galatasaray Sportif AŞ'nin görüşmelere başladığını duyurduğu profesyonel futbolcu Serdar Aziz'in imza töreni Başkan Dursun Özbek'in katılımıyla bugün saat 14.00'de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilecek" ifadesi kullanıldı.

Kaynak: CİHAN
22 Haziran 2016 Çarşamba 11:40
YORUMLAR

Son Dakika