Galatasaray Yönetimi'nden 'Yalnız Değilsin' Mesajı

Sarı kırmızılı yönetim, takımın otobüsünün arkasında kendilerine tahsis edilen araçla Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na gidecek, böylece oyunculara “Yalnız değilsiniz” mesajı ...

Galatasaray Yönetimi de derbi hazırlıklarını tamamladı. Balmumcu’da Başkan Yardımcısı Dursun Özbek’e ait Point Otel’de bugün kampa girecek olan sarı-kırmızılılar pazar günü maça buradan geçecek.

Milliyet'in haberine göre, taraftarların desteği altında Kadıköy’e gidecek olan sarı-kırmızılılarda yöneticiler de takım otobüsünün arkasında kendileri için tahsis edilen daha küçük bir araçla maça gidecek. Böylece takıma, “yalnız değilsiniz” mesajı verecek olan Başkan Duygun Yarsuvat ve ekibi, daha sonra da tribündeki yerini alacak.

Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım aleyhine verdiği demeçlerle dikkat çeken 2. Başkan Hamdi Yasaman ile yine Fenerbahçe’nin şike sürecinde hedefindeki isimlerden biri olan Ebru Köksal yarınki derbide tribünde bulunmayacak. Yurt dışında bulunan Can Topsakal dışındaki diğer bütün yöneticiler ise maça gidecek. Kulüp başkanları ve yöneticiler maçtan önce yemek yiyecek.

Kaynak: Goal.Com

07 Mart 2015 Cumartesi 10:02

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı, Galatasaray, Milliyet, Balmumcu, Spor
YORUMLAR