'Galip Derviş' Başlıyor!

Kanal D'nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in oynadıkları 'Galip Derviş' adlı yeni komedi polisiye dizisi, bu akşam saat 23.00'de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Altın Küre ve Emmy ödüllü "Monk" uyarlaması

Amerika'da 2002 - 2009 yılları arasında 8 sezon yayınlanan ve izlenme rekorları kıran, Andy Breckman'ın yaratıcısı olduğu, NBC Universal'in fenomen dizisi, Altın Küre ve Emmy ödüllü "Monk" dizisinin uyarlaması olan "Galip Derviş", bu akşam saat 23.00'de Kanal D'de başlıyor.

NBC Universal'dan format hakları satın alınan "Galip Derviş", her bölümü kahkaha ve macera dolu olan, harika bir komedi polisiye dizisi.

Engin Günaydın'ın "Galip Derviş", Algı Eke'nin "Hülya", Ersin Korkut'un "Komiser Ahmet" ve Orhan Güner'in de "Başkomiser İzzet" karakterlerini canlandırdıkları dizinin başkahramanı, eski bir komiser olan ve obsesif kompulsif kişilik bozukluğu nedeni ile açığa alınan Galip Derviş.

Milyonların yeni ekran tutkusu olmaya aday olan dizinin yönetmenliğini Barış Pirhasan, senaryo uyarlamasını Ahmet Saatçioğlu yapıyor, yapımını da Barakuda Film üstleniyor.

Kaynak: Star

21 Mart 2013 Perşembe 12:30

Ersin Korkut, Engin Günaydın, Kanal D, Galip Derviş, Magazin
YORUMLAR