Beni Affet'in Bahar'ı, Savaşçı Dizisindeki Performansıyla Mest Etti

Yıllarca 'Beni Affet' dizisinde 'Bahar' olarak izlediğimiz Gaye Turgut Evin, Savaşçı dizisinde hayat verdiği 'Çiğdem Teğmen' karakteri ile gönülleri mest etti.

Yıllarca 'Beni Affet' dizisinde 'Bahar' karakterine hayat veren Gaye Turgut Evin'in, 'Çiğdem Teğmen'i canlandırdığı 'Savaşçı' dizisindeki performansı övgü aldı.

Posta gazetesinden Mesut Yar "Oh Be Bahar Oh Be" başlıklı yazısında güzel oyuncudan övgüyle bahsedip "Bu halini sevdim vallahi Gaye kardeşim" ifadesine yer verdi.

İşte Mesut Yar'ın köşesindeki ilgili kısım;

"Savaşçı (FOX) üç haftada reytinglerini geri topladı. Yıllarca 'Beni Affet' dizisinde 'Bahar' olarak izlediğimiz 'ağlak' karakterinin çok dışında bir Gaye Turgut Evin gördüm.


Dizinin oyuncu seçkisini daha önce övdüm mü bilmiyorum ama Bahar'a 180 derece zıt bir karakter yazıp, 5 sezonluk geçmişini unutturmak gerçekten profesyonel bir işti. Bu halini sevdim vallahi Gaye kardeşim!


Öte yandan 'Çocuklar Duymasın' (Kanal D), 'Ateşböceği' (Star TV), 'Cennet'in Gözyaşları'na (atv) yerlerini korudukları için tebrikler. Pazar gecesi hepsi zor bir sınav veriyor!"


26 Eylül 2017 Salı 14:29

Mesut Yar, Beni Affet, Gaye Turgut, Dizi, Magazin
YORUMLAR