Hastanede ortalık bir anda karıştı! Kadın güvenlik görevlisi, uyardığı ziyaretçinin saldırısına uğradı

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde kadın güvenlik görevlisi, tedavi gören bir hastayı ziyarete gelen yakınlarına, sadece bir kişinin hastayı ziyareti edebileceği uyarısını yaptığı sırada bir kadının saldırısına uğradı. O anlar hastanenin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde kadın güvenlik görevlisi, hasta yakınlarına, Koronavirüs tedbirleri kapsamında hastayı bir kişinin ziyaret edebileceği uyarısını yaptığı sırada bir kadının saldırısına uğradı. Yaşananlar, hastanenin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

BİR ANDA ORTALIK KARIŞTI

Olay, öğle saatlerinde Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinde meydana geldi. Acil servis girişinde görev yapan güvenlik görevlisi İnci Kurtoğlu, tedavi gören bir hastayı ziyarete gelen yakınlarına, sadece bir kişinin hastayı ziyareti edebileceğini söyledi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında yoğunluğu azaltmak için ziyaretçi kısıtlaması yapıldığını anlatan Kurtoğlu'na, hasta yakınları ile konuştuğu sırada, aniden yanına gelen E.Ç. isimli bir kadın tokat attı.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Olayın büyümesi üzerine diğer güvenlik görevlileri, kavga eden kadınları ayırdı. Yaşananlar ise hastanenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ, SALDIRGANDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Öte yandan olay yerine gelen ekipler, E.Ç.'nin ifadesini alırken, güvenlik görevlisi İnci Kurtoğlu ise saldırgan kadından şikayetçi oldu.

Hastanede ortalık bir anda karıştı! Kadın güvenlik görevlisi, uyardığı ziyaretçinin saldırısına uğradı - Son Dakika
Kaynak: DHA
08 Ağustos 2020 Cumartesi 18:47
YORUMLAR (10)
  • emekçi : gaziantep cahillerin toplandıkları kocamann bir köydür.maraştan,urfadan,hataydan,adıyaman dan ne kadar kovulmuş, başı belaya girmiş aileler varsa kaçarak antebe gelmiştir.eğitim türkiye ortalamasının en altındadır en pahalı su antepte içiliyor,en pahalı evler anteptedir.100 metrekarelik evin fiyatı 300000 bin lira olan bu köyde her an başınız belaya girebilir dikkat edelim.
    Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
  • vatandaş : güvenlik görevlisi memur sınıfında olduğu için görev başındakı memura mukvemetten tutuklanması lazım ben hakim olsam 6 yıl ceza verirdim 6 yılda keyfi verirdim bir daha bir vatandaş görevi başında olan bütün memurlara karşı daha saygılı olunsun diye
    Cevap Yaz 8 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika