Geçmişten Günümüze Bomba Etkisi Yaratan Magazinler

Geçmişten Günümüze Bomba Etkisi Yaratan Magazinler Gün geçmiyor ki ülkemizde bir haber daha bomba etkisi yaratmasın. Peki yıllardır herkesin hafızasına kazınan, unutulmaz magazin haberleri hangileridir gelin hep beraber hatırlayalım. 1)Doğa Bekleriz'in Kulaklarını Yapıştırması Ünlü manken özel bir davet için saçlarını topuz yaptırıyor fakat kulaklarındaki büyüklükten rahatsız olunca yapıştırıcı ile kulaklarını geriye doğru yapıştırıyor. Saatler ilerledikçe […]

Geçmişten Günümüze Bomba Etkisi Yaratan Magazinler

Gün geçmiyor ki ülkemizde bir haber daha bomba etkisi yaratmasın. Peki yıllardır herkesin hafızasına kazınan, unutulmaz magazin haberleri hangileridir gelin hep beraber hatırlayalım.

1)Doğa Bekleriz'in Kulaklarını Yapıştırması

magazinler

magazinler

Ünlü manken özel bir davet için saçlarını topuz yaptırıyor fakat kulaklarındaki büyüklükten rahatsız olunca yapıştırıcı ile kulaklarını geriye doğru yapıştırıyor. Saatler ilerledikçe Doğa Bekleriz'in kulakları, davet sırasında kızarmaya başlıyor ve etraftan uyarı geliyor. Hemen doktora götürülen Bekleriz'e müdahale ediliyor. Çeşitli kremler ile kulaktaki yapıştırıcı sökülüyor. Daha sonra gazetecilere "Bunu hep yapıyorum sadece bu sefer yapıştırıcının üstüne saç spreyi de sıktım o yüzden bu kadar kötü oldu" dedi. Bu olay ile oldukça gündeme gelen Bekleriz, "Organlarıyla ünlü olan ilk insanım" diyerek de son noktayı koymuştu.

2)Kaya çilingiroğlu'ndan en büyük gaf

kaya çilingiroğlu

kaya çilingiroğlu

Bir zamana damgasını vuran magazinler, Çilingiroğlu ile de sarsılmıştı. Gece bir eğlence mekanından çıkarken gazetecilerin "Ferrariniz nasıl" sorusunu çok başka anlayan Çilingiroğlu, "Siz Feraye'yi nereden tanıyorsunuz" demesiyle Hülya AvşarFeraye Tanyolaç ile aldattığını ağzından kaçırması uzun süre konuşulan bir gaf oldu.

3)Hande Ataizi'nin cama sıkışması

Hande Ataizi

hande ataizi

O zamanlar burnuna yeni estetik yaptıran Hande Ataizi, bandajıyla görüntü alınmaması için bulunduğu türkü barın camından kaçmak istemişti fakat cam o kadar dardı ki Hande Ataizi gibi çıtı pıtı biri bile geçemeyip cama sıkışmıştı. Tam bahçe tarafına atlayacağı sırada sıkışan Hande Ataizi, burnundaki bandajıyla poz vermek istemezken daha zor durumda poz vermek zorunda kalmıştı.

4)"Hakim bana taktı"

Duygu Ulaş

duygu ulaş

Bir zamanların ünlü ve güzel mankeni Duygu Ulaş, 2004 yılında arabasıyla bir kaza yapmıştı ve bu kaza sonucu bir kişinin yaralanmasına sebep olmuştu. Bunun üzerine mahkemeye çıkan Duygu Ulaş'a 3 ay hapis cezası verilmesi üzerine Ulaş'ın yaptığı açıklama "Hakim bana taktı" olmuştu.

5)Esra Erol'dan Gaf

Esra Erol

Esra Erol

İzdivaç programlarının yaratıcısı, samimiyetiyle halkın sevgisini kazanan Esra Erol, 2011 yılında katıldığı "Laf Aramızda" programında da fazlasıyla samimi olarak bir gafa imza atmıştı. Programda Erol'a, "Sen hep böyle neşeli ve enerjik misindir" diye sorulduğunda, bazı durumlarda gerçekten üzüntülü olduğunu dile getiriyor ve şöyle bir örnek veriyor: "Yağmurlu kötü günlerde otobüslerde tıkış tıkış üst üste giden insanları görünce ağlıyorum" diyerek samimiyetinin dozunu kaçırıyor.

6)İsmail Türüt'ün Kaburga Kırması

ismail türüt

ismail türüt

2003 yılında Mehmet Eli Erbil'in sunuculuğunu yaptığı Çarkıfelek programına katılan İsmail Türüt ve Aysel Gürel, gecenin sonunda hiç beklenmeyen bir olayla programı bitirdiler. Mehmet Ali Erbil her zamanki muzurluklarını yapıp Aysel Gürel'e sataşıyordu, bunun coşkusuna kapılan İsmail Türüt de Aysel Gürel'in üzerine atlayınca olanlar oldu ve Aysel Gürel'in 5 kaburgası birden kırıldı.

7)Bülent Ersoy'un Kurşunlanması

Bülent Ersoy

bülent ersoy

1989 yılında Adana'da verdiği bir konser sırasında, bir seyircisinden "Çırpınırdı Karadeniz" isteği geliyor Bülent Ersoy'a. Bu isteği gerçekleştirmeyen Bülent Ersoy o seyircisi tarafından kurşunlanıyor ve bir böbreğini kaybediyor.

8)"Ne Dedin Sen"

IFrame

Günümüzde de hala konuşulan "Ne dedin sen" olayı, Hande Ataizi ile Sevda Demirel arasında olmuştu. Hande Ataizi ile Sevda Demirel arasında başlayan küçük atışma, Ataizi'nin "En azından ben sen gibi polis tarafından basılmıyorum" demesiyle tokatların havada uçuşmasına sebep olmuştu.

Kaynak: Okunur.net

26 Ekim 2017 Perşembe 16:16

Duygu Ulaş, Hande Ataizi, Saatler, Doğa Bekleriz, Yaşam