Gelin Adayı Naz Mila, Dünyaevine Girdi!

İzdivaç programındaki açıklamalarıyla adını duyuran Naz Mila, dünyaevine girdi. Mila takipçilerine müjdeli haberi sosyal medya hesabından verdi.

Katıldığı izdivaç programındaki açıklamalarıyla sosyal medya hesabından paylaştığı cesur fotoğraflarla adından söz ettiren gelin adayı Naz Mila sonunda muradına erdi.

"EVLENEMEZSİN DEDİLER"

Instagram hesabından bir video paylaşan Naz Mila dünyaevine girdi. Mila paylaştığı videoya, "Evet evlenemezsin dediler evlendim. Hem de beni çok güzel seven bana özel hissettiren her istediğimi tek kelimemle önüme sunan en önemlisi de benim sevdiğim adamla çok mutluyum senin gibi bir eşe sahip olduğum için." notunu ekledi.

AŞKINI İLAN İLAN ETMİŞTİ

Sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği cesur paylaşımlarla adından söz ettiren gelin adayı Naz Mila, sevgilisiyle birlikte çektirdikleri fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Gelin adayı Naz Mila, Instagram hesabından adının Gürkan olduğu öğrenilen sevgilisiyle birlikte fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmıştı. Naz Mila paylaştığı fotoğraflara, "Aşkım" notunu eklemişti. Naz Mila'nın fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Yakışmışsınız." yorumunu yapmıştı.

NAZ MİLA KİMDİR?

Gelin adayı Mila, 1992 yılında Azerbaycan'da dünyaya geldi. Daha önce bir evlilik yapan Mila'nın bir kızı bulunuyor. Boyu 1.66 cm, kilosu ise 48, burcu ise Koç'tur.

HÜSEYİN AĞAOĞLU İLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Bir dönem Ali Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenen Mila,2018 yılı itibariyle sosyal medya hesabında 861 bin takipçisi bulunuyor. Yaşamını İstanbul'da sürdürüyor. Sık sık sosyal medyada yaptığı paylaşımlarıyla gündeme gelen gelin adayı, son olarak yaptırdığı bir dövmeyle konuşulmuştu.

Gelin Adayı Naz Mila, Dünyaevine Girdi!
23 Mayıs 2019 Perşembe 18:05

Naz Mila, Magazin
YORUMLAR