Genoa, Dorukhan Toköz İçin Beşiktaş'a Transfer Teklifinde Bulundu

İtalya Ligi ekiplerinden Genoa, Beşiktaşlı Dorukhan Toköz için 6 milyon euro teklif etti. Beşiktaş ise bu teklife olumlu yaklaşmadı.

İtalya Serie A ekibi Genoa Dorukhan Toköz'ü kadrosuna katmak istiyor. Serie A Ekibi, 22 yaşındaki orta saha oyuncusu için siyah beyazlılara 6 milyon Euro teklif etti. Bir süredir Dorukhan'ı yakından takip eden ve menajerler aracılığı ile siyah beyazlı yönetim ile temasa geçen Genoa Kulübü, resmi teklifini henüz sunmadı. Zira Beşiktaş yönetimi, menajerler aracılığı ile yapılan 6 milyon euroluk teklife olumlu yaklaşmadı.

BU SEZON 3 GOL, 2 ASİSTİ BULUNUYOR

Futbol komitesi, takımın önemli isimlerinden olan 22 yaşındaki oyuncuyu kadroda tutmak istediğini ve yapılan teklifin kararlarını değiştiremeye yeterli olmayacağını İtalyan kulübüne aktardı. Genoa, yeni sezon öncesi daha yüksek bir bonservis bedeli ile Beşiktaş'ın kapısını çalması halinde kulüpler görüşmeye başlayacak. Beşiktaş'ın sezon başında bonservis bedeli ödemeden Eskişehirspor'dan kadrosuna kattığı Dorukhan, performansı ile siyah beyazlıların 11'ine adını yazdırdı. Yakaladığı şansı iyi kullanan 22 yaşındaki oyuncu A Milli Takım kadrosuna da seçilirken, Arnavutluk ve Moldova maçlarında Ay Yıldızlı formayı giydi. Bu sezon Beşiktaş'ta 19 karşılaşmaya çıkan Dorukhan, 3 gol atarken, 2 de asist yaptı.

TEKNİK DİREKTÖR CESARE PRANDELLİ

Bir dönem Galatasaray'ı da çalıştıran Cesare Prandelli'nin teknik direktörlüğünü yaptığı Genoa'da Galatasaray'ın eski futbolcuları Goran Pandev ve Koray Günter de forma giyiyor.

(Ntvspor)

Genoa, Dorukhan Toköz İçin Beşiktaş'a Transfer Teklifinde Bulundu - Son Dakika Spor
27 Mart 2019 Çarşamba 17:13

İtalya Serie A, Dorukhan Toköz, Beşiktaş, Spor
YORUMLAR