Gercüş'te Gösteri ve Yürüyüş Alanları Yeniden Belirlendi

Batman’ın Gercüş ilçesinde yapılacak olan açık hava toplantıları ile ilgili olarak toplanma yeri, miting alanı ve yürüyüş güzergahları yeniden belirlendi.

Batman'ın Gercüş ilçesinde yapılacak olan açık hava toplantıları ile ilgili olarak toplanma yeri, miting alanı ve yürüyüş güzergahları yeniden belirlendi.
Gercüş Kaymakamlığından yapılan açıklamada, "Gercüş ilçe merkezinde yapılacak olan açık hava toplantıları yerleri miting alanı, yürüyüş güzergahı ve gösteri yürüyüşlerinin yer ve güzergahları ile kullanılacak afiş ve pankartların asılabileceği yerler yeniden gözden geçirilerek güncellenmiş olup, Kayapınar kavşağı ile Kazım Koyuncu bulvarının kesiştiği kavşak toplanma yeri, Pınarbaşı mahallesi Bağcılar Caddesi Mescidi Aksa cami yanında yer alan Zohloke harman alanı mitin alanı, Kazım Koyuncu Bulvarı Gercüş evlerinin önünden başlayarak toplanma alanına kadar olan kısım Yürüyüş Güzergahı, Miting alanı çevresinde bulunan sokak ve caddeler dağılım güzergahı, her türlü afiş, pankart ve ilan ilçemiz miting alanı ve ilçe merkezimizde Kazım Koyuncu Bulvar Gercüş evleri önünden başlayarak toplanma alanına kadar asılabilecektir" denildi. - BATMAN
15 Mart 2017 Çarşamba 13:24

Kazım Koyuncu, Kayapınar, Batman, Gercüş, Güncel