Gizem Özdilli: Kadınların 45 Yaşına Kadar Bakire Kalması Kötü Olur

Zerrin Özer'in "Genç kızlar evlenene kadar bakire kalmalı" şeklindeki çıkışını yorumlayan Gizem Özdilli, "Benim gibi 45 yaşına kadar bekar kalırsa kötü olur" dedi.

Bir dönem podyumların aranılan modellerinden olan, şimdilerde sağlıklı yaşamla ilgili üçüncü kitabını yazan Gizem Özdilli, Posta Gazetesi'nden Alev Gürsoy Cimin'e çarpıcı açıklamalar yaptı.

BEKARET ÇIKIŞI

Geçtiğimiz günlerde Zerrin Özer "Genç kızlar evlenene kadar bakire kalmalı" şeklindeki çıkışını yorumlayan Gizem Özdilli, "Zerrin Hanıma büyük saygım var. Belli bir yaş aralığına kadar onunla aynı fikirdeyim. Ama benim gibi 45 yaşına kadar bekar kalırsa kötü tabii" ifadesini kullandı.

"ERKEKLER KIZMASINLAR AMA..."

"Hayatında özel biri var mı?" sorunu da yanıtlayan Özdilli, "2,5 yıldır sevgilim yok. Birkaç yıl önce bir takipçimin yaptığı tespit kendimle yüzleşmemi sağladı. 'En adamdan daha adamsın. Hangi adam sana yanaşsın?' dedi. Haklıydı! Erkeklere güvenmiyorum. Ben hepsinden daha sözünün eriyim. Kendime uygun birini bulamıyorum. Tanışıyoruz, sonra diyorum ki, 'Yok bununla olmaz.' E, öyle hissedince de flört etmeye, magazine düşmeye bile değmiyor. Sonra çorap değiştirir gibi sevgili değiştiriyormuşsun gibi bir algı oluşuyor. Erkekler bana kızmasınlar ama büyük yalancılar. Korkunç yalan söylüyorlar" dedi.

Gizem Özdilli: Kadınların 45 Yaşına Kadar Bakire Kalması Kötü Olur - Son Dakika Magazin
21 Nisan 2018 Cumartesi 16:04
YORUMLAR (7)
  • .... : Gizem özdilli kim yahu, Nobel bilim adayı falan mi? Neredeyse bizim sokaktaki çaçaron sıdıkayı bilr haber yapicaksınız he
    Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • Caveman : Bakireyim demiyor ıyi okuyun. Yaşım 45 bu yasa kadar bakire beklenirse kötü olur diyor. Nerenizden anlıyorsunuz.
    Cevap Yaz 8 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika