Cinsel ilişkiye girdikleri kadınların hayatını kabusa çevirmişler! Tutuklandılar

Muğla'da sosyal medyadan tanıştıkları kadınlarla ilişkiye girip, gizli çekimle o anları görüntüleyerek şantaj yapan iki kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Muğla'da, sosyal medyadan tanıştıkları kadınlarla ilişkiye girip, gizli çekimle o anları görüntüleyerek şantaj yaptıkları ve para talep ettikleri iddiasıyla gözaltına alınan Ö.Ç.T. ve B.U., çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, üniversite öğrencisi Ö.Ç.T. (21) ve lise öğrencisi B.U.'nin (20), sosyal medya üzerinden tanıştıkları kadınlarla cinsel ilişkiye girerek, o anları kameraya kaydedip, görüntüleri yaymakla tehdit ederek para talep ettikleri yönünde 2 ayrı şikayet aldı.

İLİŞKİ GÖRÜNTÜLERİ BİLGİSAYARDAN ÇIKTI

Teknik ve fiziki takibin ardından harekete geçen ekipler, dün B.U. ile Ö.Ç.T.'nin, Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe'deki evlerine baskın yaptı. Gözaltına alınan 2 şüphelinin evlerinde arama yapıldı. Aramada, dizüstü bilgisayar ve cep telefonlarında, ilişki görüntülerinin kayıtlarının bulunduğu belirtildi. Emniyetteki işlemlerin ardından aynı gün adliyeye sevk edilen 2 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Cinsel ilişkiye girdikleri kadınların hayatını kabusa çevirmişler! Tutuklandılar

Kaynak: DHA

11 Temmuz 2019 Perşembe 16:13

Emniyet Müdürlüğü, Muğla, 3. Sayfa
YORUMLAR (8)
  • Sünepe : Bu sünepe tiplilerle bir olan kadının hiç suçu yok ula piyasada civan gibi delikanlılar var
    Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
  • adam : internette erkekleri tanı sonra onlarla yatarsan olacagı budur adamların sucu yok Kadınlar düzgün ise sanal alemde tanışdığı erkekklerle neden yatıyorlar madem yatoıyorsun herseyede hazır ol....erkekler haklı
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • SELMAY : BOVER ÖYLE KIZI SOSYAL MEDYADA TANIŞIP NE HALTLAR EDİYOLAR ONLAR İÇİN TEK SIKINTI GÖRÜNTÜLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI
    0 0 Yayından Kaldır