Gladyatör'ün Kadın Oyuncusu Nielsen Antalya'da

Gladyatör ve Şeytanın Avukatı filmlerinin ünlü yıldızı Connie Nielsen, Uluslararası Antalya Film Festivali için Antalya'ya geldi.

Gladyatör ve Şeytanın Avukatı filmlerinin ünlü yıldızı Connie Nielsen, Uluslararası Antalya Film Festivali için Antalya'ya geldi.
Antalya, dünyaca ünlü yıldızları festivalde buluşturuyor. Gladyatör ve Şeytanın Avukatı filmlerinin ünlü yıldızı Danimarkalı Connie Nielsen, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 53'üncü Uluslararası Antalya Film Festivali'ne katılmak üzere Antalya'ya geldi. Festivalin Uluslararası Yarışma kategorisi adaylarından Roberto Ando imzalı 'İtiraflar' adlı filmde rol alan Nielsen, festivalin bu akşam yapılacak açılış gecesine katılacak. Connie Nielsen'in 'İtiraflar' başlıklı yarışma filminin ilk gösterimi, 18 Ekim Salı saat 12.00'de Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos salonunda olacak.
ÜNLÜ OYUNCULARLA FİLMLERİ VAR
Nielsen ilk kez 'Şeytanın Avukatı' filminde bizzat şeytanı canlandıran Al Pacino'nun karşısında Christabella rolünde oynadı. Ücra bir gezegende geçen bilimkurgu film olan 'Asker'de Kurt Russell ile oynayan Connie Nielsen, birçok filmde ana karakter olmayı başardı.

Kaynak: DHA

16 Ekim 2016 Pazar 12:37

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gladyatör, Connie Nielsen, Politika, Güncel