Glass Filmi

Glass filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Glass filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Parçalanmış’ın devamı niteliğinde olan Glass’ta Dunn, Crumb’ın Canavar kimliğinin izini sürmektedir. Bu esnada iki adam için de önemli sırları taşıyan Price’ın gölgesi ortaya çıkar.

M. Night Shyamalan'ın Yönetmen ve senaristliğini üstlendiği filmde; Bruce Wills, David Dunn; Samuel L. Jackson ise takma adı olan Bay Glass olarak geri dönüyor. James McAvoy, Parçalanmış filmindeki Kevin Wendell Crumb rolü ve içinde barındırdığı farklı karakterleriyle rolüne devam ederken, Canavar ile karşılaşıp hayatta kalan tek kişi Casey’i canlandıran Anya Taylor-Joy da filmde rol alıyor.
Yönetmen: M. Night Shyamalan
Senaryo: M. Night Shyamalan
Oyuncular: Bruce Willis, Anya Taylor-Joy, James McAvoy, Samuel L. Jackson, Sarah Paulson, Spencer Treat Clark, Luke Kirby, Kyli Zion, Jane Park Smith, Adam David Thompson, Charlayne Woodard, Rob Yang, Nina Wisner, Marisa Brown, Shayna Ryan, Diana Silvers, Brian Donahue, Jessica Heller, Shannon Destiny Ryan, Sarah Grgic, Nekoda Phillips, Serge Didenko, Lory Molino, Jon Douglas Rainey, Jennifer Butler, Aurora Karine, Matt Jacobs, Vincent Yacovelli, Ursula Triplett, Matthew Daisher
Filmin Türü: Drama
Orijinal Adı: Glass
Yapımcı Firma: Blumhouse Productions
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Dağıtıcı Firma: UIP Türkiye
Vizyon Tarihi: 18.01.2019
Glass Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

09 Ağustos 2018 Perşembe 09:54

Jackson, Yönetmen, Night Shyamalan, Sinema