'Gökhan O Ses'ten Ayrılacak' İddialarına Acun'dan Cevap: Şu An Öyle Bir Şey Yok

2 günlüğüne İstanbul'a gelen Acun Ilıcalı, eşi Şeyma ile mekan çıkışı görüntülendi. Acun, Gökhan'ın O Ses'ten ayrılacağı iddialarını yalanladı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı dün akşam iki farklı mekanda kameralarımıza yansıdı. Ilıcalı, programlarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunurken, Subaşı'nın yeni projesi hakkında da müjdeyi verdi.

"DAHA BİR ŞEY KONUŞMADIK"

O Ses Türkiye'den ayrılma kararı aldığı konuşulan Gökhan Özoğuz'la ilgili "Gökhan'ın açıklaması yanlış anlaşılmış. Çünkü daha öyle bir şey konuşmadık, değişiklik her zaman olabilir. Biz bir aileyiz o kararları beraber veriyoruz." dedi.

ŞEYMA SABAH AKŞAM İŞİNİ DÜŞÜNÜYORMUŞ

Subaşı, takipçilerinin nasıl giyinmesi gerektiği hakkında fikirler vereceği yeni projesinin iki hafta içerisinde başlayacağını söylerken Acun Ilıcalı, bu projeyle ilgili şunları söyledi: "Testlere başladılar. 11 aydır testteler. Çok güzel bir uygulama. Şeyma da sabah akşam ona kafa yoruyor. Moda konusunda zaten çok takdir ediyorum ben. Ben kendim şu halimle bir bakayım dedim. Beni etkiledi çünkü insanın kendi hayatında büyük bir avantaj. Son testteler başarılı olacağını düşünüyorum."

'Gökhan O Ses'ten Ayrılacak' İddialarına Acun'dan Cevap: Şu An Öyle Bir Şey Yok

Kaynak: Haberler.Com

28 Şubat 2018 Çarşamba 12:44

Türkiye, Şeyma Subaşı, Gökhan Özoğuz, Acun Ilıcalı, Magazin
YORUMLAR