Gökhan Özoğuz, Cumhurbaşkanlığı Kongre Kültür Merkezi Müdürü Orhan Karakurt'un Sözlerine Cevap Verdi

Gökhan Özoğuz, Cumhurbaşkanlığı Müşaviri ve Cumhurbaşkanlığı Kongre Kültür Merkezi Müdürü Orhan Karakurt'un, 'Bir konser kaparım diye yaptığın yalamalığı anlarız da. Atatürk'ü bu kadar fütursuz kullanma edepsizliğini anlayamıyoruz.' sözlerine cevap verdi.

Gökhan Özoğuz, Cumhurbaşkanlığı Müşaviri ve Cumhurbaşkanlığı Kongre Kültür Merkezi Müdürü Orhan Karakurt'un "Bir konser kaparım diye yaptığın yalamalığı anlarız da. Atatürk'ü bu kadar fütursuz kullanma edepsizliğini anlayamıyoruz." sözlerine cevap verdi.

ATATÜRK'TEN SONRAKİ SANCAĞI ELİNE ALMIŞTIR"

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) İstanbul'da CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun kazandığı seçimi iptal etti. İmamoğlu'nun dün yaptığı, "Artık herkes konuşacak, sanatçılar da konuşacak" açıklamasının ardından birçok sanatçıdan destek mesajı geldi. Bu mesajlardan birisini de Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz paylaştı. Özoğuz, Twitter'da İmamoğlu'nu etiketleyerek şunları yazdı: "10 Kasım 1938 den bu yana İlk defa bir siyasi duruşu, doğruluğu ve ileri görüşü ile Atatürk'ten sonraki sancağı eline almıştır! Dönemler şartlarına göre değerlendirilir! Benim için ilkelerini benimseyişi, edebi ve kucaklaması ile bugünün Atatürk'üdür kendisi!"

"BİR KONSER KAPARIM DİYE YAPTIĞIN YALAMALIĞI ANLARIZ"

?'Kültür merkezi müdürü' Orhan Karakurt da Özoğuz'a yönelik şu ifadeleri kullandı: "Şaka mısın oğlum sen. Bir konser kaparım diye yaptığın yalamalığı anlarız da. Atatürk'ü bu kadar fütursuz kullanma edepsizliğini anlayamıyoruz. Bırakın artık bu ülkenin değerlerini üç kuruş menfaatiniz için kullanmayı Biraz edepli olun yeter artık."

?"HAYATIM BOYUNCA KONSER YAPMASAMDA BU ADAMI SEVDİM"

Özoğuz daha sonra şu mesajı paylaştı: "Yahu arkadaş ben bu tepkileri anlamıyorum sevdim destekliyorum. Ne var bunda? Kötü yorumları anlamıyorum. Biri yazmış konser kapmak için falan diye. Yahu hayatım boyunca konser yapmasamda bu adamı sevdim ne var bunda? Yanlış iş yaparsa sevmem. Benim kafa öyle tilkiliklere çalışmaz."

?"KİŞİNİN SARF ETTİĞİ SÖZ KENDİNİ ORTAYA KOYMA BİÇİMİDİR"

Özoğuz, Karakurt'un kendisine verdiği cevaba yönelik bir tweet daha atarak "Bizim grubun adı Athena biz arada arkadaşlarla çalıp söylüypruz kendi aramızda.CB müsteşarı bey Ekrem Beye Atatürk gibi dediğim için edepsiz!Konser kapmaya çalışan yalama demiş!Kişinin sarfettiği söz kendini ortaya koyuş biçimidir.Biz saygıda hiç kusur etmeyiz" ifadelerini kullandı.

Gökhan Özoğuz, Cumhurbaşkanlığı Kongre Kültür Merkezi Müdürü Orhan Karakurt'un Sözlerine Cevap Verdi
07 Mayıs 2019 Salı 18:50

Gökhan Özoğuz, Karakurt, Magazin
İSTANBUL SEÇİM SONUÇLARI
YORUMLAR