Gökhan Özoğuz'dan Barış Pınarı Harekatı çıkışı: Siz uyuyordunuz

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, "Barış Pınarı Harekatı'na destek vermedi" iddialarına cevap vererek, "Siz uyuyordunuz ilk tweeti atarken." dedi.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Barış Pınarı Harekatı'na destek vermediği iddialarına sosyal medya hesabından sert çıktı.

"SİZ UYUYORDUNUZ"

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Gökhan Özoğuz, "Operasyonun ilk saatlerinde attığım tweet i görmeden, bugün kalkmış"destek yok mu ordumuza" diyen yaftacı kumpasçı, bazı sahte hesaplar;"SİZ UYUYORDUNUZ" ben ilk Tweet i atarken . Okumadan Sallayın. Biz çıkarsız sevenleriz Ülkemizi kendinizle karıştırmayın!" ifadelerin kullandı.

"KARŞILIKSIZ ASKERİN YANINDAYIM"

Gökhan Özoğuz, Barış Pınarı Harekatı başladıktan sonra, "Askerimiz gidiyor veya gitmiyor, kararı biz vermiyoruz! Keşke verebilseydik ve hiçbir taraftan kimse zarar görmese ve #savaşahayır olsaydı. Fakat verilen karar bu ve şartlar bunu gerektiriyorsa. Öyle veya böyle Asker gidiyorsa. Ben her zaman karşılıksız giden Askerin yanındayım!" ifadelerini kullanmıştı.

Gökhan Özoğuz'dan Barış Pınarı Harekatı çıkışı: Siz uyuyordunuz - Son Dakika Magazin
11 Ekim 2019 Cuma 18:18
YORUMLAR (137)
  • DEİST. : KÖKHANA linç kampanyası başlatan zavallı AK troller istediğiniz kadar kara sürmeye çalışın GÖKHANA o kir tutmaz ,temiz kalbi olan insanı seven ,yalakaları dışlayan bir terbiyeye sahiptir o. sizin vatan sevginiz onunkinin yanında köpeğin kemik sevgisi gibi kalır.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kürşat : Bu vatan için şehit olan nice koçyiğitlerin yüzüne, ahirette nasıl bakacaksın Gökhan efendi.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Ercisli : Olum bi bitmediniz kendini sanatçı zanneden mahlukat gurubu tipin giyinişin grubun adı bile Türk değil. Noldu acun elini çekti ortada kaldın üç beş tıkla gündeme gelmeyemi çalışıyon. Sanane siyasetten
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika