Gökhan Özoğuz'dan O Ses Türkiye Jürisi Sorusuna İmalı Cevap

5 sezon O Ses Türkiye'de jürilik yapan Gökhan Özoğuz, yarışmanın yeni jürisi sorulduğunda 'Televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı'yı izliyorum' dedi.

O Ses Türkiye'de jürilik yaptığı dönem sempatiktavırları ve sözleriyle dikkat çeken Gökhan Özoğuz, önceki akşam Etiler'de objektife takıldı. Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye jürisinde yer alan Gökhan Özoğuz yarışmanın yeni ekibini nasıl bulduğu sorulması üzerine, "Televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı'yı izliyorum" dedi.

İLBER ORTAYLI'LI CEVAP

Gökhan Özoğuz, "Ekibe yeni katılan Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk'ün performansını nasıl buluyorsunuz?" sorusuna İlber Ortaylı'lı bir yanıt verdi. Özoğuz şöyle konuştu: "Ben bu sezon O Ses Türkiye'yi hiç izlemedim. Zaten normalde televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı'yı izliyorum. Televizyona ayıracak vaktim de yok. O programda beş sene bulundum ve tadında bıraktım."

"ÇAV BELLA" GERİLİMİ SÜRÜYOR

Hilal Cebeci'nin Çav Bella klibini eleştiren Özoğuz, o konuyla ilgili de konuştu: "Bence o tip eserleri yorumlarken biraz daha özen gösterilmeli. Ben halktan biri, bir dinleyici olarak o yorumun uygun olmadığı söylemek istemiştim."

Gökhan Özoğuz'dan O Ses Türkiye Jürisi Sorusuna İmalı Cevap
24 Ekim 2018 Çarşamba 16:31

maksimum, ilber ortaylı, gökhan özoğuz, türkiye, Magazin
YORUMLAR