Gökhan Özoğuz'un 10 Kasım paylaşımı sosyal medyada tepki gördü

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un sosyal medya hesabından yaptığı 10 Kasım paylaşımı tepkilere neden oldu. Gökhan Özoğuz, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü için 'Bu sene 10 Kasım başka kutlanıyor!' ifadesini kullandı. Sosyal medya kullanıcıları 'kutlama' ifadesine büyük tepki gösterdi.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden yaptığı 10 Kasım paylaşımı tepkilere neden oldu. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü için "Bu sene 10 Kasım başka kutlanıyor!" paylaşımını yapan Gökhan Özoğuz'un "kutlama" ifadesini kullanması, sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük tepki gördü.

"10 KASIM BAŞKA KUTLANIYOR!"

Özoğuz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu sene 10 Kasım başka kutlanıyor! Uyanış; Halkın içinde kendi kendine dirilen. İlke ve İnkılaplarıyla, Genetiğimize Zamanın akışıyla Devrimcilik ruhunu aşılayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sonsuz minnet ve Saygı ile selamlıyoruz. Yaşasın Demokrasi Yaşasın Özgürlük." ifadelerini kullandı.

Gökhan Özoğuz'un paylaşımına bazı Twitter kullanıcıları, "Kutlama değil Gökhan'ım, anma... lütfen!! 10 Kasım'ın Kutlaması Olmaz. Lütfen biraz dikkatli olalım. 10 Kasım Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'ün Anısını yaşatacağımız gündür. 10 Kasım Yastır.." diyerek tepki gösterdi.

Gökhan Özoğuz'un 10 Kasım paylaşımı sosyal medyada tepki gördü - Son Dakika
09 Kasım 2019 Cumartesi 23:07

Mustafa Kemal Atatürk, Gökhan Özoğuz, 10 Kasım, Magazin, Güncel
YORUMLAR (34)
  • osmanlı : günümüzdeki sanatçıların bazılarının ne kadar bilinçtsiz ne kadar cahilce yaşadığının bir göstergesi sanatçı olsa ne olur bunlara zaten hiçbir zaman santçı gözüyle bakmamak gerekir bunlar medya maymunları gibi parlayınca parayı bulunca yozlaşan tipler sanki ataları çokta umrunda ama sorsan ingiliz yada amerikan edebiyatındaki bütün gelişmeleri bilir. yazıkk bunlara sanatçı gözüyle bakılıyor adam değilki ülkesindeki yaşananları nerden bilsin cahil herifff
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • erdem : siz rahat kesim toplumun parası ile toplumdan hep ayrı hep bin basamak üstte yaşadınız. onun için üzüntüden anmadan yokluktan bi haber büyüdünüz lugatınızda bu ve bunun gibi kelimeler hiç olmadı. varsa yoksa eğlence kutlama yeme içme coşma
    Cevap Yaz 24 3 Yayından Kaldır
  • milliyetçi : eleştirilerde yanlış bir şey yok kutlama değil anma gökhan da aynı söylemek istemiştir bunda büyütülecek ne var?
    Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız