Gölcük Belediyesinden Gelen Heyet Trabzon'u Gezdi

Ortahisar Belediyesi ile kardeşlik protokolü imzalayan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve belediye meclis üyeleri Trabzon'u gezdi.

Ortahisar Belediyesi ile kardeşlik protokolü imzalayan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve belediye meclis üyeleri Trabzon'u gezdi.
Trabzon'a gelen Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş ve beraberindekiler ilk olarak Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'i makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, belediyeler arasında işbirliği, dayanışma ve tecrübe paylaşımına büyük önem verdiklerini söyledi.
Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş de Ortahisar Belediyesi ile kurulan ilişki ve dayanışmanın devam etmesi için gayret göstereceklerini aktardı.
Trabzon'a hayran kaldıklarını belirten Ellibeş, "Trabzon'un çok güzel bir doğası var. İnsanı içine çekiyor, adeta büyülüyor. Bize gösterdikleri misafirperverlikten ötürü başkanımıza ve personellerimize teşekkür ediyorum. Bizi en güzel şekilde ağırladılar ve mahcup ettiler. İnşallah bu işbirliğimizi ve dayanışmamızı gelecek yıllarda da devam ettireceğiz." diye konuştu.
Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş ve beraberindekiler daha sonra Uzungöl, Sümela Manastırı, Ayasofya Camii ve Atatürk Köşkü'nü ile kentin tarihi ve kültürel mekanlarını gezdi.

Kaynak: AA

06 Ekim 2018 Cumartesi 14:00

Ortahisar, Mehmet Ellibeş, Gölcük, Trabzon, Politika