Gölcük Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası'nda Tuncer Güven Tazeledi

Gölcük Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası'nın 10. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan Abdurrezzak Tuncer yeniden başkan seçildi.

Gölcük Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası'nın 10. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan Abdurrezzak Tuncer yeniden başkan seçildi.
Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı'nda gerçekleştirilen Gölcük Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası 10. Olağan Genel Kurulu'na Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, Kocaeli Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile üyeler katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başlayan genel kurul toplantısında Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kocaman divan başkanlığına seçildi.
Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş, yaptığı konuşmada, pazarcılığın önemli ve zor bir meslek olduğunu söyledi.
Pazarcıların sorunlarını çok önemsediklerini dile getiren Ellibeş, "Sizlerin beklentisi konusunda kapalı pazarların yapılması hususunda duyarlı olduk. Tamamı bitmese de şu ana kadar 2 kapalı pazar yerini hizmete açtık. 2 Mart'ta Yeni Mahalle'de bulunan kapalı pazarımızın ihalesini yapacağız. Yaklaşık 6 ay sonra bu çalışma bitecek." diye konuştu.
Açılış konuşmalarının ardından gerçekleştirilen seçimlerde geçerli 190 oyun 111'ini alan Tuncer, yeniden başkan seçilirken, diğer aday Temel Şahin ise 79 oy aldı.
Tuncer'in yönetim kurulu listesinde Ali Rıza Atılgan, Halil İbrahim Hacıoğlu, Erkan Kara, Mustafa Can, Levent Ay ve Harun Temeş yer alıyor.

Kaynak: AA

05 Şubat 2018 Pazartesi 19:40

Ak Parti, Gölcük Belediyesi, Necmi Kocaman, Mehmet Ellibeş, Politika, Güncel