GoldMaster'dan Anneler Günü'nüzü Unutulmaz Kılacak Uygulama

GoldMaster, Anneler Günü'ne özel düzenlediği 'Hayatı Güzelleştirir Anneler' yarışması ile bu özel günde annelerini küçük bir sürprizle şaşırtıp mutlu etmek isteyenlere eğlenceli bir fırsat sunuyor.

Hayatı Güzelleştirir Anneler

Ergonomik ve şık tasarımlı ürünleri ile hayatı kolaylaştıran GoldMaster, Anneler Günü'ne özel düzenlediği "Hayatı Güzelleştirir Anneler" yarışması ile bu özel günde annelerini küçük bir sürprizle şaşırtıp mutlu etmek isteyenlere eğlenceli bir fırsat sunuyor.

GoldMaster'ın 05-31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek "Hayatı Güzelleştirir Anneler" yarışmasında her hafta 1 kişi annesine kendi seçtiği GoldMaster ürününü hediye etme imkanı yakalayacak. Yarışmaya katılmak isteyenlerin tek yapması gereken, hayatiguzellestirirannem.com sitesi üzerinden anneleri ile birlikte olan keyifli fotoğrafını paylaşarak onların isimlerine özel akrostiş şiir yazmaları. Mayıs ayı boyunca her hafta bir kazanan ilan edilecek olan yarışmada, haftanın kazananı anneler gününe özel oluşturulmuş kategoriden bir adet ürün seçecek.

Siz de 31 Mayıs tarihine kadar hayatiguzellestirirannem.com sayfasını ziyaret edebilir, isimlerine şiir yazılacak en değerli varlıklarımız olan annelerimizin hayatını kolaylaştıracak birbirinden şık ve işlevsel ürünler kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

08 Mayıs 2014 Perşembe 15:53

Anneler Günü, Güncel