Gonca Vuslateri, Yeni İmajıyla Takipçilerinden Tam Not Aldı

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, yeni imajıyla takipçilerini büyüledi Vuslateri'nin bir takipçisi paylaşıma, 'Vay be yeni imajınız çok yakışmış.' yorumunu yaptı.

Geçtiğimiz günlerde bir film galasına katılan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, hayranlarını mest etti. Vuslateri, yeni imajıyla paylaşımlarına devam etti.

"HOLLYWOOD YILDIZLARINA BENZEMİŞSİN"

Instagram hesabı üzerinden yeni imajını takipçileriyle paylaşan Gonca Vuslateri, çok konuşuldu. Vuslateri'nin bir takipçisi paylaşıma, "Vay be yeni imajınız çok yakışmış." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Hollywood yıldızlarına benzemişsin. Güzelliğin ortaya çıkmış." yorumunu yaptı.

AMELİE KARAKTERİNE BENZETİLMİŞTİ

Fransız karakter Amelie'ye de benzetilen Gonca Vuslateri, "Benzetilmekle ilgili hiçbir sorunum yok. Mutlu oluyorum. Amelie güzelmiş. Bende liste daha uzun. Hiç rahatsız olmuyorum. Kendimi kendime has buluyorum. 20'li yaşlarda herkes aykırıdır. Bizler gencecik yaşta toplum önüne çıkıp, kendimizi en iyi şekilde ifade etmeye çalışan eşsiz enerjide çocuklardık. Aykırılık iyidir her zaman. Makul olmanın kimseye faydası yok eğer zorla makul oluyorsan." yorumunu yapmıştı.

Gonca Vuslateri, Yeni İmajıyla Takipçilerinden Tam Not Aldı - Son Dakika Magazin
27 Kasım 2018 Salı 22:15

Gonca Vuslateri, Instagram, Hollywood, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri