Esnafın Dükkanın Önüne Park Eden Aracın Üzerine Bıraktığı Yazı, 'İşte Yurdum Manzaraları' Dedirtti

Bilecik'te bir esnafın dükkanın önünde park halinde bulunan otomobilin üstüne bıraktığı yazı 'İşte yurdum manzaraları' dedirtti. Esnaf, 'Arabanı buraya çekme, mal gelince araba yanaşamıyor. Herkes arabasını kendi evinin önüne çeksin' diye yazdığı not kağıdını aracın sileceğine sıkıştırdı.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde bir esnafın dükkanın önünde park halinde bulunan otomobilin üstüne bıraktığı yazı "İşte yurdum manzaraları" dedirtti.

"HERKES ARABASINI KENDİ EVİNİN ÖNÜNE ÇEKSİN"

İsmet İnönü Caddesi üzerinde bulunan mobilya mağazasının önüne 06 plakalı bir otomobil park etti. Gün içinde dükkanına mal gelmesi üzerine mağaza sahibi araç sürücüsüne ulaşamayınca ilginç bir yola başvurdu. "Arabanı buraya çekme, mal gelince Araba yanaşamıyor. Herkes arabasını kendi evinin önüne çeksin" diye yazdığı not kağıdını aracın sileceğine sıkıştırdı.

"AKŞAM ÇEKERİM"

Bir süre sonra ise aracın üstüne bırakılan kağıda araç sahibi veya yoldan geçen kimliği belirsiz kişi tarafından da "Akşam çekerim" notu düşüldü. Bunu gören vatandaşlar da, "Yurdumdan manzaralar" yorumunu yaptılar.

Kaynak: İHA

31 Ocak 2019 Perşembe 18:13

Bozüyük, Bilecik, Komik - İlginç
YORUMLAR