Gözaltına Alınan Adnan Oktar, Kudüs İçin 'Müslümanlar İçin Kutsal Topraktır' Demişti

Bu sabah gözaltına alınan suç örgütü lideri Adnan Oktar, geçtiğimiz sene gündeme gelen ve tüm Türkiye'nin Kudüs için ağladığı İsrail'in başkent ilan edilmesi olayında İsrail'i savunmuştu.

İstanbul merkezli 5 ilde, Adnan Oktar suç örgütü üyesi oldukları iddiasıyla haklarında gözaltı kararı çıkartılan 235 kişinin yakalanması için operasyon başlatıldı. Çok sayıda suçtan haklarında gözaltı kararı çıkartılan Adnan Oktar, Geçtiğimiz yılın son aylarında gündeme gelenKudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etme konusunu için Kudüs'ü tarihi bir şehir olarak muhafaza etmesi gerektiğini belirterek "Kudüs, Hristiyanlar, Museviler, Müslümanlar için kutsal bir topraktır." demişti.

"KUDÜS, HRİSTİYANLAR, MUSEVİLER, MÜSLÜMANLAR İÇİN KUTSAL BİR TOPRAKTIR"

Kendi televizyon kanalında "Kediciklerim" dediği genç kızlarla yaptığı programla adından söz ettiren ve daha önce yaptığı bir açıklamada "İsrail soyundanım" diyen Adnan Oktar, siyasi hakretliliğin Kudüs'e taşınmasının tarihi bir hata olacağını belirterek "Kudüs dini bir şehir, tarihi bir şehir. Orijinal haliyle kalması gerekir. Siyasi hareketliliğin Kudüs'e taşınması doğru olmaz. Mevcut durumu muhafaza etmek doğru olur. Müslümanlarla Musevileri çatıştırmayı hedefleyen bir oyuna gelmemek gerekir. Kudüs, Hristiyanlar, Museviler, Müslümanlar için kutsal bir topraktır. Kudüs konusunda 'Ben yaptım oldu' diye bir mantıkla hareket edilmez. Bu tüm bölgeyi Allah korusun ateşe atar" şeklinde konuştu.

"KUDÜS, ÜÇ DİN İÇİN DE KUTSAL BİR ŞEHİR"

Kudüs'ün üç din içinde kutsal bir şehir olduğunu vurgulayan Adnan Oktar, sözlerine şöyle devam etti: "Kudüs Müslüman, Musevi, Hristiyan tüm dindarlar için kutsaldır. Allah her üç din için de o şehri kutsal kılmış. 'Senin değil benim' mantığıyla hareket edilmez. Üç dinin mensuplarının da güven içinde olacağı bir ortam olması önemlidir."

GÖZALTINA ALINDI

İstanbul merkezli 5 ilde, Adnan Oktar suç örgütü üyesi oldukları iddiasıyla haklarında gözaltı kararı çıkartılan 235 kişinin yakalanması için operasyon başlatıldı. Çok sayıda suçtan haklarında gözaltı kararı çıkartılanlar arasında Adnan Oktar da bulunuyor. Operasyon kapsamında çok sayıda kişinin gözaltına alındığı ve adreslerdeki aramaların sürdüğü öğrenildi.

Adnan Oktar Suç Örgütüne Dev Operasyon: 235 Kişi Hakkında Gözaltı Kararı Adnan Oktar Suç Örgütüne Dev Operasyon: 235 Kişi Hakkında Gözaltı KararıAdnan Oktar Gözaltına Alındı, Korumaları Polise Direndi Adnan Oktar Gözaltına Alındı, Korumaları Polise DirendiSuç Örgütüne Lider Olduğu İddiasıyla Gözaltına Alınan Adnan Oktar Kimdir? Suç Örgütüne Lider Olduğu İddiasıyla Gözaltına Alınan Adnan Oktar Kimdir?Eski Kedicik Ceylan Özgül, Adnan Oktar'ın Gözaltına Alınmasını Böyle Kutladı Eski Kedicik Ceylan Özgül, Adnan Oktar'ın Gözaltına Alınmasını Böyle KutladıSuç Örgütü Lideri Adnan Oktar Gözaltına Alındı! İşte ilk görüntüler Suç Örgütü Lideri Adnan Oktar Gözaltına Alındı! İşte ilk görüntülerGözaltına Alınan Adnan Oktar'dan İlginç Savunma: İngiliz Derin Devletinin Oyunu Gözaltına Alınan Adnan Oktar'dan İlginç Savunma: İngiliz Derin Devletinin OyunuOperasyon Sırasında Kaçan Adnan Oktar'ın 2 Numaralı Adamı Çocuk İstismarcısı Çıktı Operasyon Sırasında Kaçan Adnan Oktar'ın 2 Numaralı Adamı Çocuk İstismarcısı Çıktı
11 Temmuz 2018 Çarşamba 11:52

İsrail, Adnan Oktar, Kudüs, Magazin, Güncel