GQ 'MEN Of The Year' 2014 Ödülleri Muhteşem Bir Törenle Sahiplerini Buldu!

'GQ Men of the Year' ödül töreni 12 Kasım Çarşamba akşamı, Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorous'da gerçekleşti.

Sunuculuğunu Dilara Gönder'in yaptığı gecede "Yılın Uluslararası Starı" ödülünü tüm dünyada izlenme rekorları kıran ve ülkemizde CNBC-e'de yayınlanan "Game of Thrones" dizisinde canlandırdığı Jaime Lannister rolüyle tanınan Nikolaj Coster-Waldau alırken Yılın Adamı ve Akmerkez Özel Ödülü de Halit Ergenç'in oldu. Hugo Boss smokiniyle gecenin en şık isimlerinden biri olan Nikolaj Coster-Waldau, davetlilerle keyifli vakit geçirdi. Gecenin en büyük sürprizi ise Halit Ergenç'in ödülünü Muhteşem Yüzyıl'daki rol arkadaşı, Hürrem Sultan rolüyle herkesin gönlünü fetheden Meryem Uzerli'nin elinden alması oldu. Sempatik oyuncu Üzerli, sahnede yaptığı esprilerle geceye büyük renk kattı. Halit Ergenç'e ödülünü diz çökerek veren Meryem Uzerli gecenin en dikkat çeken karesine imza attı.
Gecede yılın diğer başarılı erkeklerine ödüllerini takdim eden kişiler arasında ise Demet Akbağ, Nebahat Çehre, Engin Altan Düzyatan, Ayşegül Aldinç, Tuba Büyüküstün ve Güneri Civaoğlu gibi kendi alanlarında başarılarını ispatlamış isimler yer aldı.

Yılın en prestijli etkinliklerinden biri olan; iş, sanat, moda ve eğlence dünyasından seçkin konukların davetli olduğu gecenin bir diğer sürpriz ismi de yine CNBC-e'de yayınlanan "The Vampire Diaries – Vampir Günlükleri" dizisinin ünlü karakteri Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Kat Graham oldu. Ödül töreninden sonra düzenlenen partide sahne alan oyuncu enerjik şovu ve performansıyla geceye renk kattı. Sempatik tavırlarıyla beğeni toplayan Kat Graham, İstanbul'a olan hayranlığını da dile getirdi.

Akmerkez ana sponsorluğunda gerçekleştirilen GQ Men Of The Year gecesinde ödül alan isimler davete, ulaşım sponsoru Volkswagen tarafından getirildi. Pilot ve astronotların saatte tercihi olarak bilinen Bell & Ross, lüks erkek giyimin öncü markalarından Hugo Boss ve teknoloji sponsoru HTC de Men of The Year'ın sponsorları arasında yer aldı.

GQ MEN OF THE YEAR ÖDÜL ALAN VE ÖDÜLLERİNİ TAKDİM EDEN İSİMLER:

AKMERKEZ ÖZEL ÖDÜLÜ/ YILIN ADAMI: HALİT ERGENÇ – MERYEM UZERLİ
 
YILIN KADINI: SERENAY SARIKAYA – DYG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERMAN YERDELEN
 
YILIN SPORCUSU: ARDA TURAN – DEMET AKBAĞ
 
YILIN YAZARI: HAMDİ KOÇ – GÜNERİ CİVAOĞLU
 
YILIN ŞEFİ: CİVAN ER - CİHAN KIPÇAK VE ÜRYAN DOĞMUŞ
 
YILIN STİL SAHİBİ ERKEĞİ: MURAT SÜTER – DOĞUŞ YAYIN GRUBU DERGİİLER GRUP BAŞKANI SEDA DOMANİÇ
 
YILIN YAPIMCISI: TÜRKER İNANOĞLU – Nebahat Çehre
 
YILIN YÜKSELEN YILDIZI: KEREM BÜRSİN – ENGİN ALTAN DÜZYATAN
 
YILIN MÜZİSYENİ: OZAN ÇOLAKOĞLU – AYŞEGÜL ALDİNÇ
 
YILIN SIRADIŞI BAŞARISI: YILDIRAY ÇINAR – GQ TÜRKİYE GENEL YAYIN YÖNETMENİ OKAN CAN YANTIR

YILIN ULUSLARARASI STARI: NIKOLAJ COSTER WALDAU – TUBA BÜYÜKÜSTÜN

YILIN ULUSLARARASI MODELİ: OLIVER CHESHIRE – TAMER YILMAZ

Kaynak: Bültenler

13 Kasım 2014 Perşembe 08:58

Meryem Uzerli, Halit Ergenç, Akmerkez, Magazin
YORUMLAR