Güldür Güldür Show' Açıkhava'da Kırdı Geçirdi

Uzun zamandır BKM Sahnesi'nde gerçekleşen gösterileri ile hem salondaki hem ekran başındaki seyirciyi güldüren 'Güldür Güldür Show', BKM organizasyonu ile ilk kez Açıkhava'da sahne aldı.

Uzun zamandır BKM Sahnesi'nde gerçekleşen gösterileri ile hem salondaki hem ekran başındaki seyirciyi güldüren "Güldür Güldür Show", BKM organizasyonu ile ilk kez Açıkhava'da sahne aldı. Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde gösteriyi izlemeye  yaklaşık 4000 kişi geldi. 

GÖSTERİYE ANADOLU ATEŞİ SÜRPRİZİ

 Gösteri BKM sahnesinde olduğu gibi Ali Sunal'ın seyircilerle sohbetiyle başladı.

Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Özge Borak, Çağlar Çorumlu, Erdem Yener, Onur Buldu, Onur Atilla, Aziz Aslan, Meltem Yılmazkaya, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu ve Özgün Aydın'dan oluşan ekibe sahnede sürpriz konuklar eşlik etti. "Avea ile Yıldızlar Açıkhava'da" kapsamında gerçekleşen gösterinin ilk bölümde, aniden sahneye atılan "Anadolu Ateşi" nin 4 kişilik dansçı gurubu Açıkhava seyircisinin alkışlarıyla karşılandı.

CİGULİ VE CEZA'YA BÜYÜK İLGİ

İlk bölümün diğer sürpriz konuğuysa Ciguli oldu. Açıkhava'nın eğlenceli atmosferini şarkıyı ve danslarıyla daha da şenlikli bir hale getiren Ciguli, hem sesi hem de danslarıyla seyirciden büyük alkış topladı. Seyirci bir şarkı daha isteyince onları kırmayan Ciguli, dillere dolanan şarkısı "Şiki Şiki Baba" yı seslendirdi. Ciguli şarkısını seslendirirken, başta Ali Sunal olmak üzere tüm "Güldür Güldür Show" ekibi göbek attı.

CEZA'DAN "GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW"EKİBİYLE RAP DÜELLOSU

Gösterinin ikinci bölümü, ekranda olduğu gibi Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde de sürpriz konuk ve eğlence dolu skeçleriyle devam etti. Bölüm, seyircinin alkışlarıyla başladı. İkinci bölümün sürpriz ismiyse Ceza oldu. Ceza'yı sahnede gören seyirci Açıkhava'yı çığlık ve alkışlarıyla inletti. Skece konuk olarak katılan Ceza, Erdem Yener ve Onur Atilla'yla rap atışması yaptıktan sonra en sevilen şarkılarından "Yerli Plaka"yı seslendirdi.

ATA DEMİRER EŞİNİ İZLEMEYE GELDİ

Ata Demirer de Açıkhava'da eşi Özge Borak'ı izlemeye geldi. Seyirciler arasında Gül ve Ezo Sunal, Doğa Rutkay'ın annesi Nuran Duru, nişanlısı Kerimcan Kama, usta oyuncu Ayla Algan, şarkıcı Sibel Tüzün, futbolcu Orhan Şam ve eşi de vardı.

"Avea ile Yıldızlar Açıkhava'da", BKM organizasyonuyla, Çarşamba akşamı Erol Evgin, Perşembe Kenan Doğulu, Cuma akşamı da MFÖ konserleriyle devam edecek.

Önümüzdeki günlerde Açıkhava'da sahne alacak isimler şu şekilde:

25 Haziran Çarşamba – Erol Evgin

26 Haziran Perşembe – Kenan Doğulu

27 Haziran Cuma - MFÖ

3 Temmuz Perşembe – Kardeş Türküler Sahnesi'nde Sezen Aksu – Ara Dinkjian

17 Temmuz Cuma – Muazzez Abacı ve Ajda Pekkan

18 Temmuz Perşembe – Selçuk Balcı

19 Temmuz Cuma – Nilüfer

18 Eylül Perşembe – Arkadaşım Hoşgeldin

20 Eylül Cumartesi – İlhan İrem

25 Eylül Perşembe – Ziynet Sali / Despina Vandi - İstanbul

Kaynak: DHA

24 Haziran 2014 Salı 14:14

Özge Borak, Doğa Rutkay, Harbiye, Ali Sunal, Politika, Güncel