Günün Özeti

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.

Birleştirme tutanakları İl Seçim Kuruluna teslim edildi

Maltepe İlçe Seçim Kurulu, tamamlanan oy sayımının ardından birleştirme tutanaklarını İstanbul İl Seçim Kuruluna teslim etti.

...

Turgut Özal, vefatının yıl dönümünde kabri başında anıldı 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, vefat yıl dönümünde kabri başında anıldı. Törende açıklama yapan Semra Özal, "Acısı her gün daha da büyüyor. Dayanmaya çalışıyoruz bu büyük acıya. Çok zor" dedi.

...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özal için mesaj Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın vefat yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

...

Ali İhsan Yavuz: "CHP kendi ayağına sıkıyor"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İstanbul'daki seçimlerde kayıt dışı aktörlerin olduğunu belirterek, "Bu iş sadece CHP'ye gönül verenler tarafından yapılacak bir iş değil. Birileri bu işi şaibe altında bırakalım, seçim sistemini sorgular hale getirelim, başka tartışmalarla enerji kaybettirelim diyen, Türkiye'yi geçmişten beri bölmeye çalışan, Türkiye'nin kardeşlik iklimini altüst etmeye çalışan, başkalarının tetikçiliğini yapmaya çalışan unsurlar da bu işin içindedir" dedi.

...

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu mevkidaşıyla bir araya geldi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İran İslam Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Cevad Zarif ile bir araya geldi.

...

Magandanın sevgilisiyle tek teker terörü kamerada TEM Otoyolu ve E-5 Karayolu başta olmak üzere kentin işlek birçok noktasında motosikletli bir maganda, sevgilisini arkasına alarak akan trafikte tek tekerlek üzerinde metrelerce gitti. Trafiği defalarca tehlikeye düşürerek adeta terör estiren motosikletli o anları kaydedip sosyal medyadan yayınladı.

(İHA)

Günün Özeti - Son Dakika
Kaynak: İHA
17 Nisan 2019 Çarşamba 18:06

Son Dakika