Güral Premier Tekirova Ailelerin Vazgeçilmezi

Güral Premier Hotel Tekirova, benzersiz doğasıyla, yeşil ve mavinin birleştiği Antalya'nın en güzel koyunda çocuklu ailelere benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Dünyanın en iyi lüks otellerinin seçildiği 2012 yılı 'World Luxury Hotel Awards' kapsamında Türkiye'ye ilk kez 'Dünyanın En Lüks Aile Oteli' ödülünü kazandıran ve Kültür Bakanlığı tarafından da tebrik edilen Güral Premier Tekirova, sunduğu özel imkanlarla çocukları ile birlikte tatil yapmak isteyen ailelerin önceliği oluyor. Güral Premier Tekirova'da, çocukları ile birlikte tatil yapmak isteyen aileler için her detay düşünülüyor. Yaklaşık 200 bin metrekarelik geniş arazisi ile hizmet veren tesiste, sadece çocuklar için 3 bin 600 metrekare alan bulunuyor.Aileniz için en konforlu odalarKonfor standartlarının en yüksek düzeyde tutularak her ayrıntının düşünüldüğü Güral Premier Hotel Tekirova'da, kütle binalar yerine bahçe içinde ağaç boyunu geçmeyen 2 ve 3 katlı binalar yer alıyor. 50-90 metrekare arası değişen farklı deluxe oda tipleriyle 100 ile 350 metrekare arasında değişen, özel konsepte sahip süit ve villalar ile misafirlerine hizmet veren Güral Premier Hotel Tekirova'da her bir oda, balkona çıkıldığında temiz hava, eşsiz orman, dağ ve deniz manzarası ile tatilin keyfini sunuyor.Çocukların vazgeçilmezi: Aquapark22 bin metrekare dev alana kurulu Aquaparkı ile Antalya'nın en büyük ve eşi bulunmaz otel Aquapark'ına sahip toplam 26 kaydıraklı Güral Premier Hotel Tekirova Aquaparkı'nda yetişkinler, gençler ve çocuklar için keyifli vakit geçirebilecekleri ayrı ayrı alanlar bulunuyor. Aquapark alanını kullanan tüm misafirler ayrıca bu alanda restoran ve bardan da yararlanabiliyor. Çocuklara özel 17 kaydırağın yanında bir de macera havuzunun yer aldığı otelde bebekler de unutulmuyor. Bebekler için özel tasarlanmış, ağaçların gölgesinde, özel getirtilmiş ince kumdan oluşan Bebek plajı çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor.

Korsan temasının işlendiği çocuklara yönelik macera havuzu, yetişkinler için özel tasarlanmış içerisinde yağmur ormanı, boğaz akıntısı, hava masajlı şezlonglar, değişik temalı jakuziler, lokal ve taban masaj üniteleri gibi pek çok değişik aktivitenin bulunduğu tesiste aktivite havuzu ve yetişkinler için özel hazırlanmış heyecan dozunun artırıldığı yetişkin kaydırakları dikkat çekiyor.Güral Premier Hotel Tekirova'da, oyun salonları, çocuklar için özel tasarlanmış profesyonel bir oyun alanı, çocuk restoranı, çocuk kulübü, teenager kulübü, dvd salonu, uyku odaları ve çocuk tuvaletleri bulunuyor. Arzu eden aileler çocuklarını 10.00-23.00 saatleri arasında profesyonel çocuk eğitmenlerine emanet edebiliyor.

Kaynak: Bültenler
19 Temmuz 2013 Cuma 09:56
YORUMLAR

Son Dakika