Güzel Oyuncu Hazar Ergüçlü'nün Yönetmen Onur Ünlü ile Aşk Yaşadığı İspatlandı

Uzun süredir aşk yaşadıkları konuşulan oyuncu Hazar Ergüçlü ve yönetmen Onur Ünlü, ilk kez birlikte görüntülendi.

Uzun zamandır magazin kulislerinde konuşulan ancak şimdiye kadar görüntülenmeyen oyuncu Hazar Ergüçlü (26) ve yönetmen Onur Ünlü (45) arasındaki aşk objektiflere yansıdı.

SIKIŞAN TRAFİĞE TAKILDILAR

Geride bıraktığımız akşam, Beyoğlu'nda bir mekana taksiyle gelen çift çevredeki muhabirleri fark edince şoföre "Durma gidelim" diye talimat verdi. Ne yazık ki ikilinin bu manevrası 300 metre ileride sıkışan trafiğe takıldı. Görüntü vermemek adına elleriyle yüzlerini saklayan ikilinin panik halleri objektiflere yansıdı.

"ÇOK GÜZEL BİR AŞK YAŞIYORUZ"

Hazar Ergüçlü ile 'Dudullu Postası' ve 'Gerçek Kesit: Manyak'ta birlikte çalıştığı yönetmen Onur Ünlü'nün bir süredir görüştüğü iddia edilmişti. İkilinin yakın dostlarına ''Çok güzel bir aşk yaşıyoruz'' itirafında bulundukları gelen haberler arasında.

İkili böyle görüntülendi;

Güzel Oyuncu Hazar Ergüçlü'nün Yönetmen Onur Ünlü ile Aşk Yaşadığı İspatlandı - Son Dakika Magazin
12 Nisan 2018 Perşembe 16:14
YORUMLAR (21)
  • AKŞAM OLSADA EVE GİTSEK : Adam mutlu belli oluyor,ama hazar hiç mutlu değil,valla kuzum sgk lı işe girecen ozaman
    Cevap Yaz 11 0 Yayından Kaldır
  • AKŞAM OLSADA EVE GİTSEK : FESATSINIZ,Merhaba, Adam çok rahat tavırlara bak hemen telefonu bıle yerleştırmış.rahatsız olsa arkaya otururdu.gayet rahat bır şekılde önde bıldırcın aldım gıdıyorum dıyor.AMA Bayan hıc hosnut degıl saklanmıyor cunku saklanamıyor dusuruldugu durumun farkında benım fıkrımce.sevgıler
    0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika