Hadise, epilepsi hastası hayranına verdiği sözü tuttu: Hayatımın en özel anlarından bir tanesiydi

Ünlü şarkıcı Hadise, kendisi ile tanışmak isteyen epilepsi hastası hayranı Edanur'un çağrısına kayıtsız kalmamış, 'En kısa sürede görüşeceğiz.' yanıtı vermişti. Hadise, sosyal medya hesabından Edanur ile çekildiği fotoğrafları paylaşarak, 'Eda Nur'un bir hayali vardı, benimle tanışmak. Bugün tanıştık, uzun uzun konuştuk.' dedi.

Ünlü şarkıcı Hadise, kendisi ile tanışmak isteyen epilepsi hastası hayranı Edanur'un sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıya, "Eda Nur, en kısa zamanda yan yana geliyoruz, söz veriyorum. Seni görmek ve tanımak için çok heyecanlıyım." ifadeleriyle yanıt vermişti.

SÖZÜNÜ TUTTU, BİR ARAYA GELDİLER

Hadise, epilepsi hastası hayranı Edanur'a verdiği sözü tuttu. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından Edanur ile çekildiği fotoğrafları paylaşarak, "Eda Nur'un bir hayali vardı, benimle tanışmak. Bugün tanıştık, uzun uzun konuştuk." dedi.

Hadise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Eda Nur'un bir hayali vardı, benimle tanışmak. Bugün tanıştık, uzun uzun konuştuk. Hayatımın en özel anlarından bir tanesiydi. Asla unutmayacağım. Eda Nur buradan da söylüyorum seni çok seviyorum. İyi ki geldin. Buluşmamıza yardımcı olan herkese teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Hadise, epilepsi hastası hayranına verdiği sözü tuttu: Hayatımın en özel anlarından bir tanesiydi - Son Dakika Magazin
Hadise, epilepsi hastası hayranının çağrısına kayıtsız kalmadı: En kısa zamanda yan yana geliyoruz, söz veriyorum Hadise, epilepsi hastası hayranının çağrısına kayıtsız kalmadı: En kısa zamanda yan yana geliyoruz, söz veriyorum
06 Kasım 2019 Çarşamba 20:59

Eda Nur, Hadise, Magazin
YORUMLAR (1)