Kırmızı kart gören Hafez ile Kemal Özdeş arasında gerginlik

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa ile oynadığı maçta kırmızı kart gören Karim Hafez ile teknik direktör Kemal Özdeş arasında gerginlik yaşandı. Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, kırmızı kart gördükten sonra oyun alanından çıkmayan Karim Hafez'i iterek soyunma odasına gönderdi.

Fenerbahçe-Kasımpaşa karşılaşmanın 45. dakikasında gördüğü kırmızı kartla oyun dışında kalan Karim Hafez, oyun alanının terk ederken Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş ile de tartıştı. Fenerbahçe'nin penaltı golünün ardından hakem Ali Palabıyık'a alkışla tepki gösteren Hafez sarı kart gördü.

HAKEME YOĞUN İTİRAZLARDA BULUNDU

Sarı kartın ardından Palabıyık'ı alkışlamaya devam eden Mısırlı savunma oyuncusu ikinci sarı kartın ardından kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Kırmızı kart görmesinin ardından oldukça sinirlenen Hafez, oyun alanını bir süre terk etmedi. Teknik direktör Kemal Özdeş oyuncusuna tepki gösterip, iterek soyunma odasına gönderdi.

Kırmızı kart gören Hafez ile Kemal Özdeş arasında gerginlik - Son Dakika Spor

Kaynak: DHA

08 Kasım 2019 Cuma 21:30

Fenerbahçe, Kasımpaşa, Spor
YORUMLAR (7)
  • Gerçek taraftar : Maçı izlemeden yorum yapanlar pozisyonlar yüzde 100 penaltı ve kırmızı. Hakem 6 dakika uzattı daha ne yapsın. Bu zafer Avrupada sıfır çeken takım taraftarına hediyemiz olsun.
    Cevap Yaz 17 6 Yayından Kaldır
  • TUNÇ06 : SALAKCA KIRMIZIYI YEDİ....KASIM PAŞA 11 OLSAYDI FB DAĞITIRDI BU NET...ERSUN FERDİYİ OYNAT ..TAKIM GOL POZİSYONUNA GİREMİYOR GÖZÜNÜ AÇ...İKİ PENALTI NEREYE KADAR TAMAM PENALTILAR DOĞRU AMA POZİSYON YOK ..
    Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
  • Ali : Bence kucuk takımları bosa yormayın... Direk puanları yazın gitsin.. Ali ne kadar para yatırdı kım bilir.... 3 koyuna bakamayan adam takım basında.. Tr burası... Para babası ya delıde olsa basta
    Cevap Yaz 17 34 Yayından Kaldır