Hakan Balta ve ailesi Türkiye'ye dönme kararı aldı: Ülkeme can feda

Galatasaray'ın eski futbolcu Hakan Balta ve eşi Derya Balta çocukları Çağrı'nın Bayer Leverkusen'in alt yapısına gitmesi sebebiyle Almanya'ya taşınmıştı. Derya Balta, Türkiye'ye dönme kararı aldıklarını, 'Vatanımız, insanımız, evimiz, Galatasaray'ımız… Ezan sesimiz… Burnumuzda tüttü..Benim insanıma, ülkeme can feda… ' sözleriyle açıkladı.

Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Balta ile eşi Derya Balta oğulları Çağrı'nın, Bayer Münih'in alt yapısına transfer olması nedeniyle 2.5 ay önce Almanya'ya yerleşmişti. Dönme kararı alan çiftin kararını Derya Balta açıkladı:

"BENİM İNSANIMA, ÜLKEME CAN FEDA"

"Soranlara yapamadılar döndüler dersiniz! Evet, yapamadık dönme kararı aldık. Bu kararı alırken de hiç zorlanmadık… Vatanımız, insanımız, evimiz, Galatasaray'ımız… Ezan sesimiz… Burnumuzda tüttü..Benim insanıma, ülkeme can feda… Kendimizi hiç ait olmadığımız bir ülkeye ait hissettirmeye çalıştık. Çocuklarımız robot sisteminde büyümeyecek. Yuvaya dönüş için heyecanlıyız. Canım vatanım." diyerek duygularını ifade etti.

Hakan Balta ve ailesi Türkiye'ye dönme kararı aldı: Ülkeme can feda - Son Dakika Spor
Sosa, Trabzonspor için parayı ikinci plana attı Sosa, Trabzonspor için parayı ikinci plana attıBeşiktaş'ta Aboubakar harekatı Beşiktaş'ta Aboubakar harekatıFatih Terim'in sabrı sonunda taştı! Fatih Terim'in sabrı sonunda taştı!Falcao'nun yeni evi olay oldu! Eşi paylaştı Falcao'nun yeni evi olay oldu! Eşi paylaştı
10 Ekim 2019 Perşembe 12:18

Hakan Balta, Almanya, Spor
YORUMLAR (1)
  • NANKÖRLÜK ETMEYİN ULAN BU GÜNLERİ MUMLA ARARSINIZ: : EY TÜRK MİLLETİ ÜLKENE SAHİP ÇIK KİM YURT DIŞINA GİTTİYSE DERYA HANIMIN DEDİKLERİNİN BENZERİNİ DİYOR DÜNYA KRİZDE ÜLKENİZİN KIYMETİNİ BİLİN NANKÖRLÜK ETMEYİN. DÜNANYANIN EN MUTLU ÜLKESİ OLARAK NORVEÇ E GİDEN BİR ARKADAŞIM OTELLERİN CAMLARININDAKİ KİLİTLERİ GÖRÜNCE SORMUŞ ALDIĞI CEVAP İSE (İNTİHAR EDİYORLAR ONUN İÇİN CAMLARI KİLİTLİYORUZ) DEMİŞLER DUNYANIN VE İNSANLIĞIN CENNETİ TÜRKİYEDİR
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır