Hakan Çalhanoğlu Futboldan Men Cezasının Dolduğu Gün Dünya Evine Girdi

(özel görüntülerle) Hakan Çalhanoğlu futboldan men cezasının dolduğu gün dünya evine girdiMilli futbolcunun, nişanlısı Sinem ile hayatını birleştirdiği düğünde takım arkadaşları da yer aldıLeverkunsenli futbolcular sahnede hünerlerini sergilediUğur DEMİRKIRDI, Manheim DHAHakan Çalhanoğlu...

(özel görüntülerle) Hakan Çalhanoğlu futboldan men cezasının dolduğu gün dünya evine girdi
Milli futbolcunun, nişanlısı Sinem ile hayatını birleştirdiği düğünde takım arkadaşları da yer aldı
Leverkunsenli futbolcular sahnede hünerlerini sergiledi
Uğur DEMİRKIRDI, Manheim DHA
Hakan Çalhanoğlu hayatında yeni bir sayfa açtı.
Milli takım ve Bayern Leverkusen'in yıldız oyuncusu Hakan Çalhanoğlu dünya evine girdi. Milli futbolcunun, nişanlısı Sinem ile hayatını birleştirdiği düğünde takım arkadaşları da yer aldı.
BELARABİ, KEVİN KAMPL VE JONATHAN, TÜRK USULU OYUNLAR OYNADI
Leverkunsenli futbolcular Belarabi, Kevin Kampl ve Jonathan Türk usulu oyunlar oynayarak Hakan'ı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.
Sahnede hünerlerini sergileyen Jonathan, Hakan ile karşılıklı Ankara havası oynayarak düğünün neşesine neşe kattı.
GELİN ALMAYA GİDERKEN YOLDA ÖNÜNÜ KESTİLER
Düğün alayı kız evine giderken yolda önü kesildi. Üstü açık eski model bir araba ile gelini almaya giden Hakan ve beraberindeki konvoy durdurularak, Ankara, misket ve çeşitli oyunlar ile damat terletildi.
HAKAN ÇALHANOĞLU VE EŞİNDEN ZEYBEK...
Pasta kesimin ardından düğün salonunda gelin ile damat müthiş bir zeybek oyunu ile davetlilere eşssiz bir gösteri yaptı. Babası Hüseyin Çalhanoğlu, kardeşi Muhammet Çalhanoğlu, akrabalar, aile yakınları ve misafirler düğünde yer alırken, futboldan 4 ay men cezası alan ve cezası dün tamamlanan Hakan çifte mutluluğu birden yaşadı.

Kaynak: DHA

22 Mayıs 2017 Pazartesi 16:03

Kevin Kampl, Leverkusen, Politika, Güncel