Herkesin Aklında Aynı Soru: Hakan Gönüllüler Adasına Kendi İsteğiyle mi Gitti?

Survivor yeni sezonuna başlar başlamaz sorular peş peşe geldi. Oylama yapılmadan gönüllüler adasına gönderilen Hakan, "Kendi isteğiyle mi gitti?" sorusu herkesin merak konusu oldu.

TV8 ekranlarının heyecanlı yarışması Survivor, yeni sezonuna dün akşam başladı. Acun Ilıcalı, yarışma esnasında hiçbir oylama yapmadan Hakan'ı AllStar kadrosundan alıp gönüllüler takımına gönderdi.

DAHA UZUN KALMAK İÇİN GÖNÜLLÜLER ADASINA MI GİTTİ?

Hakan bir anda gönderilince AllStar ekibi Hakan'ın kendi isteğiyle gönüllüler adasına gittiğini, orada olursa Survivor'da daha uzun kalacağını iddia etti. Bu iddialar üzerine Hakan'ın kendi isteğiyle gidip gitmediği merak konu oldu.

Kaynak: Acunn.com
10 Şubat 2018 Cumartesi 23:16
YORUMLAR (17)
  • hülya : askerlerimiz canlarımız savaşa gitsin bi vatan için can vermeye gitsin hayattan koparılıp şehit düşsünler onlar eğlensin orada sizler de bunu haber yapın.yasınızı tutun yas zamanı eğlence deil.acımız büyük çok büyük
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • kayserili : oturun şehitlerimizin yasını tutun genç yaşta hayattan sevdiklerinden koparılan fidanlarımıza canlarımıza üzülün bizene kimin ne yaptığından okadar boş ki herşey vatan için canını seve seve verenleri düşündükçe
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika