WebTekno

Hakan: Muhafız'ın 3. Sezon Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Hakan: Muhafız dizisinin 3. sezon çekimleri başladı. Yeni sezonda kadroya katılan isimler arasında Çukur'dan iki, Diriliş: Ertuğrul'dan bir oyuncu bulunuyor.

Uyarı: Haberin içerisinde spoiler yer almaktadır. Diziyi izlemediyseniz, bunu göz önünde bulundurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Netflix'in ilk orijinal Türk yapımı olan Hakan: Muhafız, üçüncü sezonda da geniş oyuncu kadrosuyla ekranlarda olacak. Dizinin yeni sezonunda Hakan, ağabeyinin yıkıma uğrattığı İstanbul'u kurtarmaya çalışacak. Ölümsüzler'in İstanbul'a yaydığı virüse karşı mücadele verilecek. Faysal ve Rüya ise planlarını gerçekleştirmeye daha fazla yaklaşacak.

Hakan, Nisan'a panzehir için ulaşmaya çalışacak ve bu esnada Burak'la tanışacak. İkisi birlikte şehri kurtarmak için bir maceraya atılacak.

Dizinin senaryosu İrem Gökdel tarafından yazılıyor. Konusu ise Atilla Ünsal ve Aşkım Özbeki'in Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi adlı romandan esinlenerek yazdığı hikayeye dayanıyor.

Yeni sezonda da Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu gibi tanınan isimler başrollerde yer alıyor. Hakan: Muhafız'ın yeni sezonunda bazı yeni isimler de bulunuyor:

Çukur dizisinde Akşin karakterini canlandıran İlayda Alişan

Yine Çukur'da bulunan isimlerden Emre Mutlu'da Hakan: Muhafız'ın 3. sezonunda rol alacak.

Diriliş: Ertuğrul'da rol alan Halit Özgür Sarı

Funda Eryiğit

Taner Ölmez

Bige Önal

Hasan Üner

Kaynak: WebTekno
18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:09

Son Dakika