Hakem Göçek'in Golü İptal Etmesi, Futbolcuları Çileden Çıkardı

Adanaspor - Medipol Başakşehir karşılaşmasında hakem Hüseyin Göçek, Başakşehir'in golünü ofsayt gerekçesiyle iptal edince futbolcular isyan etti.

Adanaspor - Medipol Başakşehir maçının hakemi Hüseyin Göçek'in 72. dakikada Başakşehir'in attığı gol sonrası önce golü verdi daha sonra iptal etti.

Mücadelenin 72. dakikasında Marcio Mossoro fileleri havalandırarak Başakşehir'i 2-1 öne geçirirken, önce santrayı gösteren hakem Hüseyin Göçek sonrasında golü iptal etti. Mossoro'nun golünde yardımcı hakemin yanına giden Göçek bir süre görüşme gerçekleştirdi. Göçek son olarak ise"ofsayt" kararı verdi.

FUTBOLCULAR İTİRAZ ETMİŞTİ

Adanasporlu futbolcular gol kararı sonrasında yardımcı hakemin yanına doğru koşarak kararın yanlış olduğu gerekçesiyle itirazda bulunmuşlardı. Pozisyonda Visca da topa hareketlenirken arkadaki Mossoro fileleri havalandırmıştı.

AVCI: 'BİZ DE FORMSUZDUK HAKEMLER DE..."

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, bu pozisyonu değerlendirirken şunları söyledi: "Buna mı sığınalım! Bugün biz de formsuzduk hakem de. Yediğimiz golde de hakemler hata yaptı. Golün başlangıcında taç kararı verildi ama taç değildi. Bizim için önemli olan ligin 16 haftası sonunda liderlik koltuğunda oturuyor olmamız. İkinci yarıda daha çok çalışıp daha başarılı olacağız.

SOSYAL MEDYA HESABI SESSİZ KALMADI

Başakşehir'in resmi twitter hesabı da verilmeyen gole dikkat çekerek şu paylaşımı yaptı:

25 Aralık 2016 Pazar 11:00

Marcio Mossoro, Hüseyin Göçek, Başakşehir, Adanaspor, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika