Hande Erçel Hakkında 'Bazlama Surat' Diyen Kerimcan Durmaz'dan İlginç Savunma: Annesini Bilmiyordum

Geçtiğimiz hafta annesini kaybeden Hande Erçel'e 'bazlama surat' dediği için eleştiri oklarının hedefi olan Durmaz, bir mekan çıkışı görüntülendi. Durmaz eleştirilere karşı kendisini 'Annesinin hasta olduğunu bilmiyordum' diyerek savundu.

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, dün akşam Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın 2'inci senelerini kutladıkları partiye katıldı. Hande Erçel'e hakkında 'Bazlama surat' dediği için eleştirilen Durmaz, kendisini savundu.

"HANDE'NİN ANNESİNİ HASTALIĞINDAN HABERSİZDİM"

Hande Erçel'in annesi hastanede kanser tedavisi gördüğü dönemde oyuncu için 'Bazlama surat' diyen Kerimcan Durmaz, Erçel'in annesinin kaybetmesiyle eleştiri yağmuruna tutuldu. Dün akşam muhabirlerin konuyu hatırlamasının üzerine kendisini şu sözlerle savundu: "Önceden birinin vesilesi ile böyle bir şey söylemiş olabilirim ama o durumla bu durum başka. Ben sadece baş sağlığı dilemek istedim. Ben Hande'nin annesinin hastalığından habersizdim.

"SÖZLER VE TEPKİLER ÇOK SAÇMA"

Bunu kasten ve bilerek yapıyor olsaydım haklılardı. O konu çok eski bir konu, şuan yaşananlar ise çok yeni. Ben insanlık görevimi yapıp baş sağlığı diledim. Kim olsa dilerdim. O sözler ve tepkiler bana çok saçma geldi."

ANNESİNİ KELEBEK BROŞURLA UĞURLADI

Güzel oyuncu Hande Erçel'in bir süredir kanser tedavisi gören annesi, geçtiğimiz hafta hayatını kaybetti. Erçel, kelebek sevgisiyle bilinen annesini yakasına kelebekbroşu takarak son yolculuğuna uğurladı.

"VİCDANI RAHAT MI?"

Öte yandan Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programının sunucusu Gülşen Yüksel Salt, Kerimcan Durmaz başta olmaz üzere Erçel hakkında kötü yorum yapanlara canlı yayında sitem etmişti. Salt, canlı yayında yaptığı açıklamada, "Şimdi bu kızın canını acıtmak için dalga geçenler, demediğini bırakmayanların içi rahat mı merak ediyorum. Hastane odasında yaşam müdahalesi veren bir anneyi kızıyla yaralamayan çalışanların vicdanı rahat mı?" dedi.

Hande Erçel Hakkında 'Bazlama Surat' Diyen Kerimcan Durmaz'dan İlginç Savunma: Annesini Bilmiyordum - Son Dakika Magazin
16 Ocak 2019 Çarşamba 15:32

Kerimcan Durmaz, Gökhan Çıra, Hande Erçel, Magazin
YORUMLAR