Hanife Gürdal, sosyal medya hesabından düğün davetiyesini paylaştı

Geçtiğimiz ay fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile nikah masasına oturan Hanife Gürdal, Instagram hesabının hikayeler kısmından düğün davetiyesini paylaştı. Hanife Gürdal ve Kemal Ayvaz çifti, 2 Şubat'ta İzmir Torbalı'da dünyaevine girecek.

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran ve sonrasında başörtüsünü açtığı için günlerce konuşulan Hanife Gürdal, geçtiğimiz ay fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile nikah masasına oturdu.

Ani bir kararla nikah masasına oturduktan günler sonra eşi ile olan tüm fotoğraflarını silen ve sonrasında imalı paylaşımlar yapan Hanife'nin eşi ile ayrılık kararı aldığı iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde kendi fotoğrafını paylaşarak düğün müjdesi veren Hanife Gürdal, bu kez düğün davetiyesini sosyal medya hesabından paylaştı.

DÜĞÜN DAVETİYESİNİ SOSYAL MEDYA HESABINDA PAYLAŞTI

Hanife Gürdal, Instagram hesabının hikayeler kısmından düğün davetiyesini paylaştı. Gürdal ve Ayvaz çifti,2 Şubat'ta İzmir'in Torbalı ilçesinde dünyaevine girecek.

Hanife Gürdal, sosyal medya hesabından düğün davetiyesini paylaştı - Son Dakika Magazin
Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, sevgilisi Kemal Ayvaz ile evlendi Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, sevgilisi Kemal Ayvaz ile evlendiAni bir kararla nikah masasına oturan Hanife Gürdal'ın göğüs dekoltesi tepki çekti Ani bir kararla nikah masasına oturan Hanife Gürdal'ın göğüs dekoltesi tepki çektiDün evlenen Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz ile meyhanede dansöz oynattı Dün evlenen Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz ile meyhanede dansöz oynattıHanife Gürdal'ın eşinin 'Nikah ani oldu' sözleri akıllara hamilelik iddiasını getirdi Hanife Gürdal'ın eşinin 'Nikah ani oldu' sözleri akıllara hamilelik iddiasını getirdiHanife Gürdal, hamilelik iddialarını video paylaşarak tiye aldı Hanife Gürdal, hamilelik iddialarını video paylaşarak tiye aldıHanife Gürdal, eşine çıplak fotoğraflarını gönderen kadınlara tepki gösterdi: Fotoğraflarınızı kocalarınıza atacağım Hanife Gürdal, eşine çıplak fotoğraflarını gönderen kadınlara tepki gösterdi: Fotoğraflarınızı kocalarınıza atacağımHanife'den kafa karıştıran hamle! Eşinin fotoğraflarını sildi, soyadını kullanmayı bıraktı Hanife'den kafa karıştıran hamle! Eşinin fotoğraflarını sildi, soyadını kullanmayı bıraktıDüğün fotoğraflarını kaldıran Hanife Gürdal, kafa karıştıran bir paylaşım daha yaptı Düğün fotoğraflarını kaldıran Hanife Gürdal, kafa karıştıran bir paylaşım daha yaptıBir aylık eşiyle olan tüm fotoğraflarını silen Hanife Gürdal, düğünü için Trabzon'a gidiyor Bir aylık eşiyle olan tüm fotoğraflarını silen Hanife Gürdal, düğünü için Trabzon'a gidiyor
29 Ocak 2020 Çarşamba 16:42

Hanife Gürdal, Hanife, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika