Harita Kadastro Mühendisleri Sempozyum Düzenleyecek

(HKMO) İzmir Şubesi tarafından 'TMMOB'nin Dünü, Bugünü ve Yarını' ve 'İmar Uygulamaları ve Tapu Planları Tüzüğü' konularında sempozyum düzenleneceğini bildirdi.

Denizli'de, Harita Kadastro Mühendisleri Odası

(HKMO) İzmir Şubesi tarafından "TMMOB'nin Dünü, Bugünü ve Yarını" ve "İmar Uygulamaları ve Tapu Planları Tüzüğü" konularında sempozyum düzenleneceğini bildirdi.

HKMO Denizli Temsilcisi Kemal Karabulut, yaptığı yazılı açıklamada, HKMO İzmir Şubesi tarafından Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Konferans Salonunda yarın iki oturum halinde sempozyum düzenleneceğini ifade etti.

Sempozyumun sabah yapılacak "TMMOB'nin Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu ilk oturumuna TMMOB Genel Başkanı Mehmet Soğancı ve HKMO Genel Başkanı Ali Fahri Özten'in katılacağını belirten Karabulut, öğleden sonra yapılacak "İmar Uygulamaları ve Tapu Planları Tüzüğü" konulu oturuma ise HKMO Genel Başkanı Özten'in yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Teknik Araştırma ve Uygulama Genel Müdürü Osman İyimaya ve eski HKMO genel başkanlarından Hüseyin Ülkü'nün katılacağını kaydetti.

- DENİZLİ

Kaynak: AA

28 Temmuz 2011 Perşembe 11:24

Yerel