Has Parti'de Dikkat Çekici İki İsim

Has parti aday listesi açıklandı, iki isim dikkat çekti

Has Parti'de Genel Başkan Numan Kurtulmuş adaylığını İstanbul'dan koydu. Polonya kökenli Polenezköy muhtarı Antoni Vilkoşevski İstanbul'dan, Musevi Lina Gahun da İzmir'den aday oldu.


Mehmet Bekaroğlu, Zeki Kılıçarslan ve Mukadder Başeğmez de Has Parti'nin İstanbul adayları arasında.

Eski bakanlardan Teoman Rıza Güneri Konya'dan, Şeref Malkoç Trabzon'dan, Ertan Yülek Adana'dan Halkın Sesi Partisi'nin adayı oldu.


Polonya kökenli Polenezköy muhtarı Antoni Vilkoşevski İstanbul'dan, Musevi Lina Gahun da İzmir'den aday oldu.

HAS Parti'nin 12 Haziran Genel Seçimi Milletvekili aday listesi belirlendi.

Milletvekili adayları, aday gösterildikleri iller ve sıraları şöyle:

Adana

1- İbrahim Ertan Yülek

2- Fatma Küçükoğlu

3- Ömer Ataner

4- Mehmet Yıldız

5- Burhanettin Hattısarı

6- Sadık Acı

7- Mehmet Selim Özer

8- Cihan Daşkın

9- İlknur Küçükgöde

10- Oğuzhan Batmaz

11- Mehmet Kul

12- Ethem Ceylan

13- Ahu Kevser Avşar

14- Ahmet Akcan

Adıyaman

1- Mustafa Alkayış

2- Hamza Özer

3- Abdullah Turan

4- Sibel Aktaş

5- Hasari Yenice

Afyon

1- Abdurrahman Yalçın

2- Selda Demir

3- Hakan Çınar

4- Mehmet Şenses

5- Ahmet Kaplan

Ağrı

1- Aydın Kasar

2- Sernaz Polat

3- Nazım Bayram

4- Mehmet Cemil Güven

Amasya

1- Oğuzhan Çetinkaya

2- Alaattin Yüce

3- Şükrü Erdoğan

Ankara -1

1- Çağrı Erhan

2- Aydın Yardımcı

3- Medeni Akay

4- Rıza Kuyrukçu

5- Saliha Sasa

6- Ahmet Münir Yaşar

7- İsmail Karaduman

8- Feryal Tanrıverdi

9- Pamir Çelebi Anteplioğlu

10- Hikmet Uzun

11- Semra Ertekin

12- Tayyar Güneri

13- Aynur Kaplan

14- Hasan Atçı

15- Ümit Haluk Aydınoğlu

16- Aziz Yavuz

Ankara - 2

1- Hüsamettin Korkutata

2- Cafer Güneş

3- Erdinç Yazıcı

4- Nazım Maviş

5- M. Rafi Kürüm

6- Havva Karademir

7- Süleyman Danacı

8- Elvan Altınbay

9- Banu Atabay

10- Yılmaz Çıtak

11- Özlem Uludağ

12- Bilal Bezci

13- Özgür Özdemir

14- Aydın Deniz Akdemir

15- Cenan Oran

Antalya

1- Ali Aktaş

2- Hasan Uğur

3- Nizamettin Işık

4- Ulaş Göktaş

5- Nazan Taner

6- Hasan Özdemir

7- Yücel Temiz

8- Alparslan Burak Zorlu

9- Ebru Balcı

10- Cemil Türker

11- Bayram Yıldız

12- Numan Sanlı

13- Murat Özel

14- Ramazan Süren

Artvin

1- Akay Tekin

Aydın

1- Ömer Özmen

2- Mehmet Emin Erbaş

3- Yüksel Duymaz

4- Bilgen Belkız Arat

5- Asım Kölecik

6- Seçkin Çelik

7- Harun Özdemir

Balıkesir

1- Nevzat Kulaoğlu

2- Mustafa Çakar

3- Tanju Akça

4- Şükran Kabaoğlu

5- Hakan Demirtaş

6- Necla Caner

7- Faruk Kulaksızoğlu

Bilecik

1- Muharrem Tüfekçioğlu

2- Recep Fidan

Bingöl

1- Ali Rıza Bozkurt

2- Ayhan Hatusaru

3- Asıf Çetin

Bitlis

1- Müfit Yüksel

2- Ekrem Tatlıcıoğlu

3- Metin Özlük

Bolu

1- Erol Gülen

2- Fatma Çakır

3- Hüseyin Aydın

Burdur

1- Mehmet Küley

Bursa

1- Ahmet Sünnetçioğlu

2- Ramazan Albay

3- Hayrünnisa Kökbıyık

4- Mehmet Karakoyun

5- İbadet Deniz

6- Fahrettin Uludağ

7- Mustafa Süngü

8- Soner Aksoy

9- Hasan Uçar

10- Fikret Serkan

11- Adnan Türkyılmaz

12- Muhammet Altoprak

13- Şaban Çelek

14- Muhammet Kocaman

15- Samet Doğan

16- Ali Yıldırım

17- Fatma Koca

18- Şaban Yıldırım

Çanakkale

1- İbrahim Akkoyun

2- Mehmet Polat Küçükçelik

3- Mesude Kaya

4- Seçkin Gümüş

Çankırı

1- Fatih Hacıoğlu

2- Yaşar Er

Çorum

1- Orhan Horan

2- Yalçın Akman

3- Gürcan Akca

4- Mehmet Sarıarslan

Denizli

1- Mehmet Uğur Tatar

2- Taner İzgi

3- Zeliha Güvenç

4- Ramazan Yurtsev

5- Ercan Koç

6- Salih Tekin

7- Süleyman Aslantürk

Diyarbakır

1- Alaattin Parlak

2- Fırat Arığ

3- Deniz Moray Gerçek

4- Mehmet Can

5- Serdal Üşen

6- Abdullah Çelebi

7- Ahmet Akmeşe

8- Fikret Bilgiç

9- Hüseyin Yürük

10- Ömer İpekçi

11- Hacı Ömer Yıldırım

Edirne

1- Cemil Cıvan

2- Hakan Aliçe

3- İbrahim İmamoğlu

Elazığ

1- Kadir Çiçek

2- Uğurhan Ergün

3- Mehmet Sıdık Aran

4- Erhan Emre

5- Abdulkerim Avanoz

Erzincan

1- Enis Başakın

2- Bahattin Seren

Erzurum

1- Teoman Kümbet

2- Kahraman Şimşek

3- Yusuf Türkmen

4- Muhammet Yavuz Selçuk

5- Selahi Çınarlıoğlu

6- Muhammet Recai Demirci

Eskişehir

1- Hasan Tahsin Bayraker

2- Ramazan Güngören

3- Muharrem Akaydın

4- Ümit Aslaner

5- İsmail Erdoğan

6- Mahmut Özkeçeci

Gaziantep

1- Vahit Abuşoğlu

2- Suat Bozkurt

3- Latif Can

4- Bekir Şen

5- Müzeyyen Köse

6- Fetullah Genç

7- Mehmet Dinç

8- Erkan Karakaş

9- Ramazan Diril

10- İsmail Kök

11- Fadime Özbey

12- Sinan Karakaş

Giresun

1- Mehmet Başer

2- Mustafa Kahyaoğlu

3- Sami Kadıoğlu

4- Kaya Erdemir

Gümüşhane

1- Mustafa Atay

2- İlhami Karagül

Hakkari

1- Rıfat Geylan

2- Vahyettin Yılmaz

Hatay

1- Nizam Gövce

2- Hüsamettin Aydın

3- Ayla Ayan

4- Songül Dağ

5- Veysel Karani Zortukoğlu

6- Cahit Ot

7- Muhammet Mücahit Filiz

8- Ahmet Yüksel

9- Uğur Ağırman

10- Mehmet Orhan

Isparta

1- Faruk Algınkılıç

2- Zehra Kütükçü

3- Ali Uysal

4- Nermin Marulcu

Mersin

1- Mustafa Namık Sinanoğlu

2- Ömer Faruk Demirci

3- Erkan Elmas

4- Ali Fethi Kocatürk

5- Kübra Aydoğan

6- Medet Dolaş

7- Cem Karaçubuk

8- Hanife Üzmez

9- Neşe Karakoç

10- Ali Özdemir

11- Ahmet Öz

İstanbul (1. Bölge)

1- Mehmet Bekaroğlu

2- Şefik Dursun

3- Ekrem Baki

4- Bilgehan Doğru

5- Sıtkı Abdullahoğlu

6- Ahmet Kuru

7- Murat Sözüer

8- Halil Mert

9- Nebahat Çakar

10- Ali Geylani

11- Atıf Özbey

12- Zerrin Budak

13- Yaşar şahin

14- Orhan Şanver

15- Antoni Vilkoşevski

16- Recep Zeki İskender

17- Mehmet Aslan

18- Gülşen Yiğit

19- Hilal Şimşek

20- Ahmet Mutlu

21- Ömer Faruk Gerçek

22- Aydın Şanlıbayrak

23- İsmail Kansu

24- Sinan Kerimakoğlu

25- Metin Kutulubay

26- Fikri Kotan

İstanbul (2. Bölge)

1- Numan Kurtulmuş

2- Hasan Basri Aktan

3- Musa Demirci

4- Emel Topçu

5- Türker Saltabaş

6- Cemal Avcı

7- Cahit Başaran

8- Arif Calban

9- Kerime Tunçbilek

10- Recep Doğan

11- Halit Atmaca

12- Mehmet Akif Seylan

13- Hamit Hatip Oğul

14- Abdülkadir Akyol

15- Nazmiye Kabakcı

16- İdris Kara

17- Devrim Alpaslan

18- Elif Gürgöl

19- Ahmet Kabanlı

20- Hanna Yılmaz

21- Esra Hiçdurmaz

22- Mustafa Arslan

23- Erdoğan Tüysüz

24- Hakan Zini

25- Yaşar Demirci

26- Ali Başaran

27- İlker Aydın

İstanbul (3. Bölge)

1- Zeki Kılıçaslan

2- Mukadder Başeğmez

3- Musa Akbal

4- Erol Erdoğan

5- Yusuf Engin

6- Zeynep Çanak

7- Süleyman Pektaş

8- Yaşar Yerlikaya

9- Atila Yılmaz

10- Zeynep Camcı

11- Selim Darıcı

12- Abdurrahman Çuhadar

13- Fatih Dursunkaya

14- Muhammet Şadi Kaşo

15- Mehmet Faruk Haberveren

16- Yavuz Kaskan

17- Dilşat Tülgen Öztürk

18- Hikmet Yıldırım

19- Abdülkadir Ayyıldız

20- Zübeyir Bekiroğlu

21- Mehmet Kaya

22- Naci Uymaz

23- Muhammet Ali Aygün

24- Fatmagül Yakar

25- Nedim Altun

26- Emrah Eren Diga

27- Servet Yazıcı

28- Yusuf Yıldız

İzmir (1. Bölge)

1- İbrahim Bengi

2- Süleyman Sanlı

3- Lina Gahun

4- Hüseyin Aşıcı

5- Bülent Köroğlu

6- Mehmet Topçuoğlu

7- Hayrettin Ertaş

8- Yılmaz Turan

9- Bilgi Tokel

10- Gülziye Şahin

11- Nihat Demirhan

12- Eyüp Baran

13- Bülent Güçlü

İzmir (2. Bölge)

1- Ömer Vehbi Hatipoğlu

2- Levent Peşker

3- Sibel Sayılkan

4- Hüseyin Tomruk

5 Aydın Demir

6- Mustafa Çakakay

7- Fehim Algan

8- Altan Bozdemir

9- Yılmaz Turan

10- Numan Yıldırım

11- Feran Samet

12- Uğur Güngör

13- Kübra Durmaz

Kars

1- Mukail Demir

2- Taner Çetin

3- Muhammet Ali Gökçek

Kastamonu

1- Mücahit Dağdelenoğlu

2- Hasan Mete Dikişçi

3- İbrahim Tevfik Tiryaki

Kayseri

1- Lütfi Aslanhan

2- Hülya Öztürk

3- İrfan Demir

4- Fatma Oytun

5- Mustafa Ulu

6- Volkan Kıraç

7- Hasan Doğanay

8- Mustafa Köseahmetoğlu

9- Sadullah Kavak

Kırıkkale

1- Bilal Kayaalp

Kırklareli

1- Nihat Karaçam

2- Zafer Süpürgeci

3- Yakub Küçüker

Kırşehir

1- Hüseyin Armağan

2- Mahmut Bilgiç

Kocaeli

1- Hüseyin Emre Bağce

2- Mehmet Batuk

3- Tülay Çırak

4- Mustafa Süreyya Susam

5- Arif Aküzüm

6- Sami Çakar

7- Mustafa Yaylak

8- Murat Köse

9- Atilla Ertuğrul

10- Yaşar Erdem

11- Çağlar Marangoz

Konya

1- Teoman Rıza Güneri

2- Veli Tolu

3- Mustafa Necati Özkan

4- Süleyman Boyalı

5- Hasan Basri Sayı

6- Fatma Kola Bozkurt

7- Ali Şanal

8- Yaşar Güngör

9- Hüseyin Seleş

10- İsrafil Kösedağ

11- Mevlüt Cihat Şahin

12- Yavuz Sözer

13- Ahmet Arıkoğlu

14- Bülent Canca

Kütahya

1- Mehmet Akif Ulusoy

2- Berna Ergen

3- Ali Osman Şahin

4- Hayati Asiltürk

5- Muammer Yüğrük

Malatya

1- Fikret Karabekmez

2- Hülya Eroğlu

3- Gürsu İnan

4- Mustafa Gümüşboğa

5- Ali Durak

6- Tahsin Özarslan

Manisa

1- İbrahim Yıldırım

2- Sadettin Koç

3- Şaban Arpa

4- Hüseyin Sarı

5- Sibel Onbaşıoğlu

6- Bahaddin Arvasi

7- Mehmet Efe

8- Abdullah Tuzoğlu

9- Halil İbrahim Cumursel

10- Sadık Karaköse

Kahramanmaraş

1- Mustafa Kabalcı

2- Niyazi Güney

3- Ali Fahri Şirikçi

4- Fatih Polat

5- Abdullah Genç

6- Bünyamin Yumrukaya

7- Hacı İbrahim Pıçak

8- Kenan Akkurt

Mardin

1- Mehmet Timurağaoğlu

2- Murat Özmen

3- Musa Öğredik

4- Pervin Çetin

5- Murat Erdinç

6- Ümran Mercen

Muğla

1- Mehmet Gökdal

2- Gönül Şenol

3- Necla Özcan Yıldırım

4- Muzaffer Tuna

5- Aysel Döşeme

6- Ferat Bölük

Muş

1- Selahattin Erol

2- Ercan Selvi

Nevşehir

1- Miktat Şahin

2- Hulusi Eryılmaz

3- Muhammed Sayılan

Niğde

1- Yusuf Adıyaman

2- Hasan Türkeş

3- Bülent ince

Ordu

1- Mustafa Kemal Şahin

2- Hasan Kartal

3- Kadir Aydın

4- Güzide Baş korkmaz

5- İzzet Nuhoğlu

6- Tuğba Kılıç

Rize

1- Abdullah Günen

2- Necdet Gülbay

3- Recep Peçe

Sakarya

1- Osman İbrahim Baş

2- Recep Özdemir

3- Sabahattin Bedir

4- Ömer Faruk Bürtek

5- İrfan Metin

6- Ebubekir Erbakan Yaşar

7- Zafer Can Kamiloğlu

Samsun

1- Ahmet Demircan

2- Hasan Tahsin Şengül

3- Kemal Özdemir

4- Nur Seda Şener

5- Faruk Sayın

6- Ünal Orel

7- Yusuf Demircioğlu

8- Ferhat Ayyıldız

9- Mehmet Cürebal

Siirt

1- Mehmet Emin Aydın

Sinop

1- Recep Büyükkayıkçı

2- Hüseyin Şen

Sivas

1- Halil İbrahim Karademir

2- Adem Arslan

3- Sebati Manav

4- BurhanS Pınarbaşı

5- Ferhat Korkmaz

Tekirdağ

1- Zeynel Şen

2- Cansu Helin Yarar

3- Ramazan Tahir Eke

4- Abdullah Koca

5- Hasan Tüfekçi

6- Yaşar Caymaz

Tokat

1- Erdal Düzgün

2- Alparslan Akyüz

3- Baha Burak İkikat

4- Mehmet Üneş

5- Fahrettin Başara

Trabzon

1- Şeref Malkoç

2- İsmail Hakkı Küçükali

3- Ali Haydar Baş

4- Mehmet Arif Köroğlu

5- Ahmet Aktoğan

6- Murat İskender

Tunceli

1- Nevin Hedef

Şanlıurfa

1- Abdurrahman Kırıkçı

2- Mahmut Birlik

3- Mehmet Özmodalı

4- Hacı Ömer Faruk Bayram

5- Serkan Arıcı

6- Faruk Yaşar

7- Gülşen Çölgeçen

8- Mehmet Münir Altıparmak

9- İshak Bıdık

10- Adnan Altınsulu

11- Mehmet Kahyaoğlu

12- Demir Evcin

Uşak

1- Ethem Uludağ

2- Mehmet Yaşar

3- Raziye Çetin

Van

1- Halil İbrahim Elban

2- Ahmet Karabulut

3- Erkan Orhan

4- Kenan Gönül

5- Sinan Bilici

6- Erbakan Baysa

7- Arife Bildim

8- Özay İlhan

Yozgat

1- Kazım Arslan

2- Hasan Özdemir

3- Cihangir Caner

4- Çavuş Başer

Zonguldak

1- Ahmet Gül

2- Emrullah Erdoğan

3- Hüsamettin Emanet

4- Hülya Demiröz

5- Serkan Doğan

Aksaray

1- İbrahim Baykan

2- Hakan Oflaz

3- Sinan Güden

Bayburt

1- Erkan Şengün

Karaman

1- Abidin Çağlayan

2- Mehmet Macit

Batman

1- Osman Bağaç

2- Kenan Özoğul

3- Özlem Şahin Ermiş

4- Mehmet Metin Emen

Şırnak

1- İskan Uçar

2- Ömer Arasan

3- Selim Binzet

4- Orhan Cumur

Bartın

1- Harun Gündoğan

2- Haydar Kenan Parlatır

Ardahan

1- Ayhan Akay

2- Berkant Ezer

Iğdır

1- Ferhat Aydın

2- Edip Emre Şeriati

Yalova

1- Halil İbrahim Büyükgümüş

2- Osman Demirel

Karabük

1- Hayrettin Dilekcan

2- Cemalettin Yavaşcı

Kilis

1- Akif Oğuz

2- Mehmet Dalyanoğlu

Osmaniye

1- İrfan İlker Şanlı

2- Osman Taşkıran

3- Fatih Gök

4- Mehmet Sünbül

Düzce

1- Selahattin Aydın

2- Atilla Sağlam

-GENEL SEÇİME DOĞRU

-HAS PARTİ ADAY LİSTESİ AÇIKLANDI (2)

Ankara (A. A) - 11. 04. 2011 - HAS Parti'nin 12 Haziran Genel Seçimi milletvekili aday listesi belirlendi.

Milletvekili adayları, aday gösterildikleri iller ve sıraları şöyle:

İstanbul (1. Bölge)

1- Mehmet Bekaroğlu

2- Şefik Dursun

3- Ekrem Baki

4- Bilgehan Doğru

5- Sıtkı Abdullahoğlu

6- Ahmet Kuru

7- Murat Sözüer

8- Halil Mert

9- Nebahat Çakar

10- Ali Geylani

11- Atıf Özbey

12- Zerrin Budak

13- Yaşar şahin

14- Orhan Şanver

15- Antoni Vilkoşevski

16- Recep Zeki İskender

17- Mehmet Aslan

18- Gülşen Yiğit

19- Hilal Şimşek

20- Ahmet Mutlu

21- Ömer Faruk Gerçek

22- Aydın Şanlıbayrak

23- İsmail Kansu

24- Sinan Kerimakoğlu

25- Metin Kutulubay

26- Fikri Kotan

İstanbul (2. Bölge)

1- Numan Kurtulmuş

2- Hasan Basri Aktan

3- Musa Demirci

4- Emel Topçu

5- Türker Saltabaş

6- Cemal Avcı

7- Cahit Başaran

8- Arif Calban

9- Kerime Tunçbilek

10- Recep Doğan

11- Halit Atmaca

12- Mehmet Akif Seylan

13- Hamit Hatip Oğul

14- Abdülkadir Akyol

15- Nazmiye Kabakcı

16- İdris Kara

17- Devrim Alpaslan

18- Elif Gürgöl

19- Ahmet Kabanlı

20- Hanna Yılmaz

21- Esra Hiçdurmaz

22- Mustafa Arslan

23- Erdoğan Tüysüz

24- Hakan Zini

25- Yaşar Demirci

26- Ali Başaran

27- İlker Aydın

İstanbul (3. Bölge)

1- Zeki Kılıçaslan

2- Mukadder Başeğmez

3- Musa Akbal

4- Erol Erdoğan

5- Yusuf Engin

6- Zeynep Çanak

7- Süleyman Pektaş

8- Yaşar Yerlikaya

9- Atila Yılmaz

10- Zeynep Camcı

11- Selim Darıcı

12- Abdurrahman Çuhadar

13- Fatih Dursunkaya

14- Muhammet Şadi Kaşo

15- Mehmet Faruk Haberveren

16- Yavuz Kaskan

17- Dilşat Tülgen Öztürk

18- Hikmet Yıldırım

19- Abdülkadir Ayyıldız

20- Zübeyir Bekiroğlu

21- Mehmet Kaya

22- Naci Uymaz

23- Muhammet Ali Aygün

24- Fatmagül Yakar

25- Nedim Altun

26- Emrah Eren Diga

27- Servet Yazıcı

28- Yusuf Yıldız

İzmir (1. Bölge)

1- İbrahim Bengi

2- Süleyman Sanlı

3- Lina Gahun

4- Hüseyin Aşıcı

5- Bülent Köroğlu

6- Mehmet Topçuoğlu

7- Hayrettin Ertaş

8- Yılmaz Turan

9- Bilgi Tokel

10- Gülziye Şahin

11- Nihat Demirhan

12- Eyüp Baran

13- Bülent Güçlü

İzmir (2. Bölge)

1- Ömer Vehbi Hatipoğlu

2- Levent Peşker

3- Sibel Sayılkan

4- Hüseyin Tomruk

5 Aydın Demir

6- Mustafa Çakakay

7- Fehim Algan

8- Altan Bozdemir

9- Yılmaz Turan

10- Numan Yıldırım

11- Feran Samet

12- Uğur Güngör

13- Kübra Durmaz

Kars

1- Mukail Demir

2- Taner Çetin

3- Muhammet Ali Gökçek

Kastamonu

1- Mücahit Dağdelenoğlu

2- Hasan Mete Dikişçi

3- İbrahim Tevfik Tiryaki

Kayseri

1- Lütfi Aslanhan

2- Hülya Öztürk

3- İrfan Demir

4- Fatma Oytun

5- Mustafa Ulu

6- Volkan Kıraç

7- Hasan Doğanay

8- Mustafa Köseahmetoğlu

9- Sadullah Kavak

Kırıkkale

1- Bilal Kayaalp

Kırklareli

1- Nihat Karaçam

2- Zafer Süpürgeci

3- Yakub Küçüker

Kırşehir

1- Hüseyin Armağan

2- Mahmut Bilgiç

Kocaeli

1- Hüseyin Emre Bağce

2- Mehmet Batuk

3- Tülay Çırak

4- Mustafa Süreyya Susam

5- Arif Aküzüm

6- Sami Çakar

7- Mustafa Yaylak

8- Murat Köse

9- Atilla Ertuğrul

10- Yaşar Erdem

11- Çağlar Marangoz

Konya

1- Teoman Rıza Güneri

2- Veli Tolu

3- Mustafa Necati Özkan

4- Süleyman Boyalı

5- Hasan Basri Sayı

6- Fatma Kola Bozkurt

7- Ali Şanal

8- Yaşar Güngör

9- Hüseyin Seleş

10- İsrafil Kösedağ

11- Mevlüt Cihat Şahin

12- Yavuz Sözer

13- Ahmet Arıkoğlu

14- Bülent Canca

Kütahya

1- Mehmet Akif Ulusoy

2- Berna Ergen

3- Ali Osman Şahin

4- Hayati Asiltürk

5- Muammer Yüğrük

Malatya

1- Fikret Karabekmez

2- Hülya Eroğlu

3- Gürsu İnan

4- Mustafa Gümüşboğa

5- Ali Durak

6- Tahsin Özarslan

Manisa

1- İbrahim Yıldırım

2- Sadettin Koç

3- Şaban Arpa

4- Hüseyin Sarı

5- Sibel Onbaşıoğlu

6- Bahaddin Arvasi

7- Mehmet Efe

8- Abdullah Tuzoğlu

9- Halil İbrahim Cumursel

10- Sadık Karaköse

Kahramanmaraş

1- Mustafa Kabalcı

2- Niyazi Güney

3- Ali Fahri Şirikçi

4- Fatih Polat

5- Abdullah Genç

6- Bünyamin Yumrukaya

7- Hacı İbrahim Pıçak

8- Kenan Akkurt

Mardin

1- Mehmet Timurağaoğlu

2- Murat Özmen

3- Musa Öğredik

4- Pervin Çetin

5- Murat Erdinç

6- Ümran Mercen

Muğla

1- Mehmet Gökdal

2- Gönül Şenol

3- Necla Özcan Yıldırım

4- Muzaffer Tuna

5- Aysel Döşeme

6- Ferat Bölük

Muş

1- Selahattin Erol

2- Ercan Selvi

Nevşehir

1- Miktat Şahin

2- Hulusi Eryılmaz

3- Muhammed Sayılan

Niğde

1- Yusuf Adıyaman

2- Hasan Türkeş

3- Bülent ince

Ordu

1- Mustafa Kemal Şahin

2- Hasan Kartal

3- Kadir Aydın

4- Güzide Baş korkmaz

5- İzzet Nuhoğlu

6- Tuğba Kılıç

Rize

1- Abdullah Günen

2- Necdet Gülbay

3- Recep Peçe

Sakarya

1- Osman İbrahim Baş

2- Recep Özdemir

3- Sabahattin Bedir

4- Ömer Faruk Bürtek

5- İrfan Metin

6- Ebubekir Erbakan Yaşar

7- Zafer Can Kamiloğlu

Samsun

1- Ahmet Demircan

2- Hasan Tahsin Şengül

3- Kemal Özdemir

4- Nur Seda Şener

5- Faruk Sayın

6- Ünal Orel

7- Yusuf Demircioğlu

8- Ferhat Ayyıldız

9- Mehmet Cürebal

Siirt

1- Mehmet Emin Aydın

Sinop

1- Recep Büyükkayıkçı

2- Hüseyin Şen

Sivas

1- Halil İbrahim Karademir

2- Adem Arslan

3- Sebati Manav

4- BurhanS Pınarbaşı

5- Ferhat Korkmaz

Tekirdağ

1- Zeynel Şen

2- Cansu Helin Yarar

3- Ramazan Tahir Eke

4- Abdullah Koca

5- Hasan Tüfekçi

6- Yaşar Caymaz

Tokat

1- Erdal Düzgün

2- Alparslan Akyüz

3- Baha Burak İkikat

4- Mehmet Üneş

5- Fahrettin Başara

Trabzon

1- Şeref Malkoç

2- İsmail Hakkı Küçükali

3- Ali Haydar Baş

4- Mehmet Arif Köroğlu

5- Ahmet Aktoğan

6- Murat İskender

Tunceli

1- Nevin Hedef

Şanlıurfa

1- Abdurrahman Kırıkçı

2- Mahmut Birlik

3- Mehmet Özmodalı

4- Hacı Ömer Faruk Bayram

5- Serkan Arıcı

6- Faruk Yaşar

7- Gülşen Çölgeçen

8- Mehmet Münir Altıparmak

9- İshak Bıdık

10- Adnan Altınsulu

11- Mehmet Kahyaoğlu

12- Demir Evcin

Uşak

1- Ethem Uludağ

2- Mehmet Yaşar

3- Raziye Çetin

Van

1- Halil İbrahim Elban

2- Ahmet Karabulut

3- Erkan Orhan

4- Kenan Gönül

5- Sinan Bilici

6- Erbakan Baysa

7- Arife Bildim

8- Özay İlhan

Yozgat

1- Kazım Arslan

2- Hasan Özdemir

3- Cihangir Caner

4- Çavuş Başer

Zonguldak

1- Ahmet Gül

2- Emrullah Erdoğan

3- Hüsamettin Emanet

4- Hülya Demiröz

5- Serkan Doğan

Aksaray

1- İbrahim Baykan

2- Hakan Oflaz

3- Sinan Güden

Bayburt

1- Erkan Şengün

Karaman

1- Abidin Çağlayan

2- Mehmet Macit

Batman

1- Osman Bağaç

2- Kenan Özoğul

3- Özlem Şahin Ermiş

4- Mehmet Metin Emen

Şırnak

1- İskan Uçar

2- Ömer Arasan

3- Selim Binzet

4- Orhan Cumur

Bartın

1- Harun Gündoğan

2- Haydar Kenan Parlatır

Ardahan

1- Ayhan Akay

2- Berkant Ezer

Iğdır

1- Ferhat Aydın

2- Edip Emre Şeriati

Yalova

1- Halil İbrahim Büyükgümüş

2- Osman Demirel

Karabük

1- Hayrettin Dilekcan

2- Cemalettin Yavaşcı

Kilis

1- Akif Oğuz

2- Mehmet Dalyanoğlu

Osmaniye

1- İrfan İlker Şanlı

2- Osman Taşkıran

3- Fatih Gök

4- Mehmet Sünbül

Düzce

1- Selahattin Aydın

2- Atilla Sağlam - ANKARA

Kaynak: AA

11 Nisan 2011 Pazartesi 23:30

Politika, Güncel